Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem tud diszkrétebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud diszkrétebb lenni a szeretőm?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy titokban tartjuk, ami köztünk van. Én ezt tiszteletben is tartom mert én sem akarom, hogy kiderüljön. Ennek ellenére simán megcsókolt és letapizott úgy, hogy azt más is láthatta. Miközben én próbáltam volna természetesen viselkedni. Többször is felhívott úgy, hogy nem kérdezte meg, hogy alkalmas-e, én meg nem győztem utána magyarázkodni. Én mindig úgy beszélek vele, hogy előtte ráírok semleges témával, hogy megtudjam alkalmas-e az idő, hogy beszéljünk.

febr. 13. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Inkább ejtsd, mert nagyon szeretné, ha lebuknál.
febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szegény te. Nagyon aggódok érted, nehogy rájöjjön a párod, hogy megcsalod és hazudsz neki. Őszintén, remélem nem lesz gond és nem dob ki egyikük sem, hiszen már ez alapján is simán megérdemelsz két pasit is.
febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pedig neki is az lenne az érdeke, hogy ne derüljön ki.
febr. 13. 20:10
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

"Megbeszéltük, hogy titokban tartjuk, ami köztünk van."

Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha diszkrétebb lenne, mert ez így nem OK.

febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, úgyis le fogsz bukni, nem mindegy?
febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

#3 Igen, érte is aggódok. Te is és ő is megérdemlitek, hogy nyugodtan folytathassátok a viszonyotokat a párod háta mögött, a boldogság minden embernek jár, akkor is, ha te átvered azt, akivel együtt vagy.

Aludni sem tudok, annyira aggódok.

febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem bukni akar veled 😬
febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Remelem meg rosszabb lesz, es ket szek koze esel...
febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Le akar buktatni. Neki több vagy mint szerető. Ez àlltalàban igy lesz. Az egyik fèl többet akar , szenvedès , kinlódàs. Vàlj el , hagyd hogy a pàrod talàljon egy olyan embert aki megbecsüli
febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem bír magával, szereti azt, hogy tiltott gyümölcs az egész szituáció és persze nem tisztel téged. Nem akar ő lebukni, csak izgatja az esélye.
febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!