Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért féltékenykednek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykednek az emberek ugyanis ha valaki akarja akkor úgyis meg fogja csalni a másikat?

Figyelt kérdés

Hányszor kaptam már meg, hogy de hülye vagyok elengedem egyedül bulizni a barátnőmet, elengedem egy fiú barátjához, belemegyek hogy együtt sátorozzon egy fiú barátjával stb.

De van értelme korlátozni, féltékenykedni? Ha meg akar csalni úgyis megteszi, nyilván ha mondja hogy megy a fiú barátjához akkor nem fog csalni mert ha tetszene neki akkor biztos nem mondaná nekem és úgy menne hozzá szóval tuti friendzónába van abból meg ugye tudjuk nincs kijárat....


febr. 28. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A sátrazásba biztos nem mennék bele. Van esély rá, hogy hülyére vesz a barátnőd.
febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. És ha nem megyek bele akkor hűséges marad?
febr. 28. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Szeret miatt szoktak féltékenykedni nehéz lehet felfognod de akit tényleg szeretsz azt félted azt azt akarod hogy hozzád tartozzon. Teljesen normális a féltékenykedés ez miatt. Egy bizonyos szintig!
febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Felőlem azt csinálsz, amit akarsz.

Belém meg ne dugdossa senki a faszát más nők pinájából való kihúzás után. Nekem ez gusztustalan. Ha nem tud görcsöt kötni rá, akkor nem egymást keressük.

febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Leclerc ***** válasza:
83%

Ha engeded, már eleve csak azért se akar majd megcsalni, mert a partnere vagy mindenben, és ezt értékeli.

Ha korlátozod az meg semmire nem biztosíték, hivatalosan a tescoba menet is megcsalhat.

Szóval én egyetértek veled!

febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Egy sátorban alszik a barátnőd egy másik fiúval?

Komám, nyugodtan hunyd be a szemedet, és képzeld azt, hogy a barátnőd hűséges hozzád. :-)

Azért, ha gyereket szül neked, ne csodálkozz, ha a másik fiúra hasonlít.

febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
#11.33 Ha nem mész bele, akkor kénytelen dönteni. Vagy jól viselkedik, vagy elhagy. Előbbi esetben boldogok lesztek, utóbbi esetben keresel mást, aki hűségesebb.
febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Az en baratom is mindent toleral mar 7 eve, es sosem csaltam meg, hulye is lennek. Amikor feljott az otlet, hogy milyen lenne masokkal, nyitott kapcsolatra valtottunk.

Egyikonk sem viszi tulzasba, evente 1-2 alkalom volt eddig.


El sem tudom kepzelni, hogy olyan feltekeny parom legyen, mint az itteni valaszolok. Es egyebkent azt sem, hogy milyen kapcsolatokban eltek azok, akik biztosak abban, hogy pl. egyutt satorozaskor "hulyere veszik" a partnert. Kinek jo az? Aki csal, annak sem olyan nagy orom hazudozni hetekig. Es minek??


Es nem vagyok naiv fiatalka egyebkent, volt egy par kapcsolatom.


Szoval igazad van, es az 5-osnek is, a tobbiek pedig remelhetoleg megertik egyszer.

febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfi barátaim, találkozom is velük, féltékeny se vagyok, párom se...de ez az együttalvás nem férne bele. Magamtól se csinálnék ilyet.
febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem mész bele, azaz nem fér bele, akkor a csaj hozhat egy döntést, amiből számodra egyértelmű, hogy az elköteleződésed felé van vagy nincs.
febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!