Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért féltékenykednek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykednek az emberek ugyanis ha valaki akarja akkor úgyis meg fogja csalni a másikat?

Figyelt kérdés

Hányszor kaptam már meg, hogy de hülye vagyok elengedem egyedül bulizni a barátnőmet, elengedem egy fiú barátjához, belemegyek hogy együtt sátorozzon egy fiú barátjával stb.

De van értelme korlátozni, féltékenykedni? Ha meg akar csalni úgyis megteszi, nyilván ha mondja hogy megy a fiú barátjához akkor nem fog csalni mert ha tetszene neki akkor biztos nem mondaná nekem és úgy menne hozzá szóval tuti friendzónába van abból meg ugye tudjuk nincs kijárat....


febr. 28. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egyetértek veled, kérdező, a féltékenykedésnek sok esetben szerintem sincs semmi értelme. (tegyük hozzá, a féltékenység nem az az érzés, amit az ész szokott vezérelni - meg a többi érzés sem)

Viszont van az intimitásnak egy szintje, amit kizárólag a párodnak tartasz fenn, például ahogy előttem is írták, nem alszol mással egy ágyban.

febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha társat választok, akkor nem azért teszem, mert még a fél országot is be akarom pluszba vonni a kapcsolatunkba. Ha valaki átjáróházként szeretne funkcionálni, joga van hozzá, akkor viszont velem nem lesz semmilyen kapcsolata.
febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Talán a birtoklás vágy miatt. Addig, amíg az "enyém", az jó.
febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!