Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhiszed, hogy nem tud a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszed, hogy nem tud a felesége a szeretőről? 3 éve hülyíti a barátnőmet, hogy otthon nem bukott le, nincs szex otthon, de a messengeren, a Viberen azért letoltotta őt.

Figyelt kérdés
Férfiak, meséljétek el, mi a valóság ilyenkor, hátha észhez tér.

márc. 10. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Heh? A barátnőd tudja, hogy szerető. Miért érdekli, vagy téged, hogy w feleség tud-e róla ha addig nem érdekelte, hogy házas? Wth?
márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy az a baratnő?

Gondolom fáj, hogy eltelt 3 év es a feleseg éli az életét nem tud rólad. Az a baj, hogy úgy érzed, nem voltal eleg jó ahhoz, hogy felborítsd a családi életüket. Ez van.

márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 mi az a wth?

#2 nem. Csak szeretnénk, ha elhagyná, mert elég sokat sír mostanában.Elég megalázó szitu, de mindig talál mentséget a pasi viselkedésére.

márc. 10. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd megérdemli, hogy sírjon ha neki nem okozott gondot, hogy a házasságba beletenyereljen akármilyen is a házasság. A szerető szerepe ilyen. Csak szenved. Ezzel tisztában kellene lenni.
márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Lefekudni egy masik no ferjevel, ahjoz nem kell sokat tudni eleg, ha nincs gerince. Azt, hogy ki is szakitsa egy csaladbol, egy pinanal tobb kell. Nen veletlenul valasztotta ot a pasi, egy kiszolgaltatott, szerencsetlen, onismeret nelkuli kellett neki, akivel barmit megtehet, megalazhatja, amikor csak akarja, mert elturi. Raismersz igy? Akkor te most mar tudod, hogy a mik a szeretok kriteriumai, es hol a helyuk. Elmeselhetned neki is, hatha onmagara ismer es neadjisten megprobal valtozni. Miert a masik no ferje kell neki? Raadasul ilyen rongy ferje. Elfogyott az osszes szabad pasi?
márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Csak azutan szexelnek jól az asszonnyal, miután a szeretőnek azt hazudták, hogy nincs szex otthon. Így érdekesebb az asszonnyal is , mert átvágja a szeretőt es az is dugi szex lesz. Plusz, lehet hibasnak is erzi magat neha.
márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én feleség oldalról tudom írni, hogy van olyan, hogy évekig nincs otthon szex. Ha meg nem tudok a szeretőről, az azért van, mert nem AKAROK tudni róla. Itt csakis a feleségen múlik, mikor borít, nem a pasin.
márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
7 es, lehet nem tud a szeretőről, mert a pasi profi hazudozó. Az en pasim is elhitette velem, hogy imad es hűseges es meg ki se maradozott. Megis naponta csalt. Nem jöttem rá hosszú évekig. Még sírt is h imád. Amúgy az a típus volt hogy naponta többször bírt szexelni. Akár 3-4 szer is, meg 52 evesen is
márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Olyan nincs, hogy felesegkent evekig nem jovok ra, hogy a ferjem felrekur, es csak pislogok, mikor kiderul.

Olyan van, hogy nem akarom eszrevenni es a homokba dugom a fejem, mert orulok, hogy legalabb nem engem nyaggat a szexszel/legalabb hazaadja a penzt/foglalkozik a gyerekkel.

márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom. Nálunk sincs szex, mert évekkel ezelőtt szakítottam vele. Gyesen voltam, de azóta se tudnék egy fizetésből családi házat és autót fenntartani, úgyhogy nem küldtem el. Kell a fizetése és nem szeretném miatta a gyerekemet hétvégente nem látni, amikor végre van egy kis időm vele lenni.

Nem érdekel, kivel szexel az apja. Elköltözni nem fog, mert megszokta a házamat és albérletben csak nyomorogna, meg hiányozna neki a gyerek. Ezt egy lyukért nem fogja eldobni, szerelmes meg soha nem volt senkibe és nem is lesz, nem képes szélsőséges érzelmekre.

márc. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!