Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak szeretik az ölelgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik az ölelgetést, puszilgatast a szeretőtől? Vagy inkább azt olyantól esik jól akihez érzelmek is fűzik?

Figyelt kérdés

márc. 17. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szeretik nyilván. A szeretet az meg ki alakul általában akaratlanul is, ez nem irányítható dolog . A férfinak van valakije vagy pedig neked ?
márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerető nem zárja ki azt, hogy ne legyenek alap érzelmek felé. Nyilván olyantól nem esik jól az ölelés akit nem kedvelsz.
márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mit értesz alapérzelmek alatt? A szerető úgytudom csak arra kell...
márc. 17. 12:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik a bnő feelinget is, olyanokert is fizetnek. Bárkinek is. Nem kötődnek egyhez az olyanok, akik amugy is több malomban őrölnek.
márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
4. Akkor nő se kötődhet ezek szerint aki kapcsolatban van .. A nők amúgy is hajlamosabbak szerelembe esni.
márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, ha nő vándorútra indítja a kezét a testemen és összefogdos, simogat, stb. Ölelgetés is jöhet. Persze azért valami alap bizalmi viszony legyen meg.
márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5 hülyék ks lennének ilyenekhez kötődni. A nők inkabb azokat keresik azokhoz kötődnek akik szintén kötődnek hozzájuk.
márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évig voltam szerető a tudtomon kívül, és igen, imádott cirógatni, simogatni, puszilgatni, ódákat írni rólam, becézgetni, órákon át telefonálgatni...

Munkahelyemre eljött hozni csokit, vagy csak egy kis üdítőt, ha csak 10 percem volt látni abban a 10 percben el sem engedett. Ha jó idő volt hétvégente elhívott kocsikázni, túrázgatni, aminek nyilván az lett a vége hogy ahol csak tudott fogdosott, imádta h bárhol nyitott voltam szexre. Ez ment 1,5 fuckin' évig.


És végig volt egy felesége 😂

És mikor megtudtam, hogy mentse a menthetőt úgy elvágott mindent közöttünk egyik pillanatról a másikra, mintha soha nem léteztem volna. Eltelt azóta 9 hónap, a csávóból kámfor lett, minden túlzás nélkül este még sírt, hogy én vagyok a mindene, reggel már "erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni" fogadott.


Tehát ömmm... A világ legszerelmesebb férfijának gondoltam, akinek csak idő kell és össze van zavarodva, ehelyett a világ egyik legjobb színésze volt csak.


Úgyhogy igen... Szeretik.... Bocsi a részletes válaszért 😅

márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 as ez nagyon durva, h tudja valaki m megjászani magat ennyi ideig? Nem megterhelő neki az energja amit beleinvesztál? Mer oké hazudni könnyű, na de nekem tettekkel is megjátszani fárasztó lenne
márc. 17. 14:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
7. itt most arrol van szó amikor a nő tart szeretőt.. szerinted a nő csak azért tartja a szeretot hogy más is megdugja? A nők tobbsege erzelem kozpontu.. ha talalnak valamit ami szeretheto a ferfiban akkor oda vissza vannak erte.
márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!