Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak szeretik az ölelgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik az ölelgetést, puszilgatast a szeretőtől? Vagy inkább azt olyantól esik jól akihez érzelmek is fűzik?

Figyelt kérdés

márc. 17. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Elképsztő, hogy mennyi naív, buta és alacsony értelmi szintű ember jár ide.

A szerető nem azt jelenti, hogy érzelem nélkül dugom, a jó ég áldja meg.

Benne van a nevében. Azért van, mert a házastárs mellett nem boldog az ember, és titokban tart valakit, akire vágyik, akit szerethet, akitől megkapja azt, amit otthon nem.

Hogy a büdös rákba ne lehetne puszilgatni meg szeretgetni?

Ne legyetek nár ennyire ostobák!

márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó jól leírtad, azt kalja amit otthon nem, tehát használja, nem pedig szereti, nekem is azt mondta h szereti amit kap tőlem, nem pedig engem szeret
márc. 17. 16:25
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

12# akkor te nem szerető vagy, csak egy ürítőputtony.

Gratulálok, hogy beéred azzal, hogy egy nős férfi használja a tested.

márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szex alapvető szükséglet, ő volt aki vonzott, akivel beletudtam menni ebbe, és igen beérem, mert nekem ez a pasi nem kell kapcsolatra. Ha elakarnám szedni a családjától meg szerelmes lennek akor meg azért köveznél meg h naiv liba blabla
márc. 17. 16:53
 15/15 anonim ***** válasza:
A muzulmán férfiak vajon mit érezhetnek, amikor be vannak osztva, hogy melyik feleség következik?
márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!