Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Mennyire bíztok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire bíztok meg a feleségetekben/barátnőtökben?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy hűséges és nem csak azért, mert nincs lehetősége megcsalni.

Tehát nyugodtan elengednétek egy külföldi útra is, ahol fog bulizni pasikkal stb.


márc. 19. 11:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon.
márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 gergelice16 ***** válasza:
84%
Nálunk a bizalom a kapcsolat alapja. Biztos vagyok benne, hogy képtelen lenne megcsalni engem a feleségem. És ez fordítva is igaz.
márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Teljes mértékben.

Anélkül nem lennénk együtt.

márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16%
Jelenleg szingli vagyok, de nem bízok egy nőben sem. Az exemben sem bíztam meg 100%-osan.
márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

#4

Ez rohadt szomorú.Viszont akkor szerintem jobb,ha szingli is maradsz,mert neked nem való párkapcsolat.Vagy menj el valakihez aki segít,mert lehet egy kemény önbizalomhiány is.

ÉS!!!!!!!

Mielőtt rám támadnál,ezzel nem bántani akartalak,hanem komolyan mondom.

márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

#4


Értékelem a jó szándékod, de azt majd én eldöntöm, hogy való-e nekem párkapcsolat vagy sem. Belemegyek-e vagy sem.

Az önbizalomhiánytól független a véleményem. Nem magamban nem hiszek, hanem az emberekben. A világot kívülről szemlélem, és amit az emberi természetről összeszedtem, az alapján úgy vélem, hogy az emberekhez való mainstream irányvonallal szemben az én underground nézetem a jó irány. Legalábbis nekem. #4 voltam

márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%

Miért menne külföldre bulizni pasikkal olyan, aki kapcsolatban van? 😅 no vagyok, de nekem ez abszolút nem férne bele, ha férfi lennék.

Mi száz százalékban megbizunk egymásban, konkrétan az életemet is rábíznám a páromra. Nagyon sok mindenen mentik keresztül az évek alatt, komoly betegség, családtag elvesztése, munkanélküliség. Biztos vagyok benne, hogy nincs olyan helyzet, amiben ne bíznánk meg egymásban.


25N

márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis #5-nek ment az előző, 6#-os kommentem.
márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%

Vannak ilyen kotlóstyúk típusú konzervatív, otthonülő nők, akikről tudod, hogy csak akkor mennének félre, ha megszállja őket az ördög vagy valami.


Mindenki másnál lutri, hogy mennyire megbízható, mondom ezt úgy, hogy én is nagyon sokáig bulizós voltam és ugyan egy exemet se csaltam meg, de nem is tudtam volna elképzelni, hogy életem végéig egy pasival legyek. Féltékenykedni, bizalmatlankodni viszont nincs értelme, az csak mérgezi a kapcsolatot, ha valakiben nem tudsz bízni, inkább szakíts vele.

márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

100% bizalom. 0% kétség.


Tehát nem 99,99%, hanem 100%, kereken. Nincs olyan része, amiben ne bíznék.

márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!