Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért a szeretőt hibázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a szeretőt hibáztatják?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok harmadik, sose akarnék az lenni.


Másrészt azt szintén hagyjuk, hogy a megcsalt fél lenne a hibás.

A kapcsolat valóban 2 emberen múlik, de a megcsalás, vagy hogy szeretőt tart valaki, egyedül annak a döntése és felelőssége, aki műveli.


Sok nő mégis őrjöng (itt is), hogy az a büdös kúrwa, képes tönkretenni egy családot, kapcsolatot, stb, holott nem tartanak fegyvert a pasas fejéhez, hogy ba$$zon félre, de a megcsalt nő, vagy annak nőismerősei úgy állítják be, mintha ártatlan áldozat lenne, akit a gonosz ri3anc behálózott, elcsábított, szegény...


Ennek a jelenségnek mi az oka?



márc. 22. 09:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem “a nők”, mert férfiak is hajlamosak erre és én nő létemre pont úgy látom, ahogy te. Én csakis a páromra neheztelnék ezért, a harmadik felet leszarom.
márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert bizony vannak olyan nők akik "kedvtelésből" csábítgatnak nős pasikat. Ez amolyan hobbi nekik.
márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék. Én se értem. Itt szoktam olvasni és jókat röhögök rajtuk, ahogy nyugtatják magukat, mert szegény férjük tök véletlenül megbotlott és beleesett a nő p.nájába.Mert az nem kérdés, hogy megcsalt feleségek hibáztatják a szeretőt.
márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#2

És a férfnak kötelező megdugni?

Nem lehet azt mondani, hogy "Nem"?

márc. 22. 10:07
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nevetsegesek.

A szereto nem tartozik elszamolassal, magyarazattal. A ferjike faszara kellene ralepni, dehat az aranybol van, o maga pedig artatlan, ugyhogy a gaz csabito a hibas, o dogoljon meg. A megcsalt felnek a hazastarsaval van dolga, nem a harmadikkal.

#2: azt lehet elcsabitani, aki hagyja. Ha nem Jucika, vagy Gizike, akkor Marika fogja elcsabitani a hutlen ferjet. Hozzam ne azert legyen huseges a ferjem, mert nincs no, aki elcsabitana. Azert legyen huseges, mert o igy dontott. A fene megette az egesz hazassagunkat, ha egy masik non mulna a ferjem husege.

márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
17%

4

De lehet, viszont általában itt is igaz, hogy a nők elérik amit akarnak. Viszont mindegy is a végkifejlet, azért azt ne várd a többi nőtől hogy az ilyen típusú csajokkal bratyizzanak. Mondjuk aztán ha betalálnak egy olyan pasit akiknek meg kicsit dominánsabb barátnőjük, feleségük van akkor meg csak picsognak, hogy jajj nem úgy gondólták, meg miért nem inkább a pasijával veszik össze, miért a másik csajjal akar balhézni, meg miért azt akarja megtépni. Amúgy is milyen proli már, inkább szakítana a pasival. Szóval lehet téged is kiosztottak kedves kérdező és most idejössz, picsogni mert a pasi felesége beszállt a játékodba, és kicsit megfenyített. Jelentem jól tette:P

márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#6

Én meg jelentem, házas vagyok, és még beszélgetni se szoktam pasasokkal (igaz, nagyon nőkkel sem), nemhogy kelletni magam, így nem volt, aki kiosszon.


Csak itt is, meg a Facebookos kommentszekciókban is látom ezt a mentalitást, és brutál szánalmas, naiv, és önámító az egész.

márc. 22. 10:21
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ellenemre a szerető státusz, most is van néhány házas/foglalt férfi, akikkel elszórakoznék, a múltban is volt. De nem rajtam múlik, és ezt nem akarják belátni a feleségek/párok. Én nem mászhatok rájuk, nem erőszakolhatom meg őket, nem tehetek semmi különöset, HA ŐK NEM LÉPNEK. Ha lépnek, az az ő döntésük. Jelenleg is nyomulna kettő, akikkel voltam. Velük már nem akarok újabb alkalmat, de ők próbálkoznak, hátha mégis meggondolom magam. Nekem ebben max annyi a szerepem, hogy nem küldöm el őket durván anyjukba, majd tiltom, hanem csak kulturáltan nemet mondok. Ők keresnek, ők írnak, és gondolom, nem csak nekem. Rájuk kell haragudni, nem rám. Olyanok is vannak most, akiknek egy szavukba kerülne... De ők nem tesznek semmit, így nem is történik köztünk semmi. Ez ilyen egyszerű.
márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
8%

7


Amelyik csaj "megvédi" ami az övé, és nem meghunyászkodva eltiplizik a pasija mellöl, az szerintem pont hogy egy jó csaj, mert ki tud állni, magáért, meg a szeretteiért. A másik típus, meg a nyámnyila anyám asszony típus. Természetesen most arra gondolok amikor a harmadik fél mászik a pasira, nem amikor a pasi kezdeményez a harmadik félnél, mert akkor tényleg mindegy.

márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
#2 ezek a nők nem sellők vagy szirének, hogy elvegyék a férfiak eszét🤣A férfi ugyanúgy mondhatna rá nemet, ahogy a nő is, mikor a férfiak próbálkoznak nála. Ezt jelenti párkapcsolatban élni.
márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!