Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért a szeretőt hibázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a szeretőt hibáztatják?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok harmadik, sose akarnék az lenni.


Másrészt azt szintén hagyjuk, hogy a megcsalt fél lenne a hibás.

A kapcsolat valóban 2 emberen múlik, de a megcsalás, vagy hogy szeretőt tart valaki, egyedül annak a döntése és felelőssége, aki műveli.


Sok nő mégis őrjöng (itt is), hogy az a büdös kúrwa, képes tönkretenni egy családot, kapcsolatot, stb, holott nem tartanak fegyvert a pasas fejéhez, hogy ba$$zon félre, de a megcsalt nő, vagy annak nőismerősei úgy állítják be, mintha ártatlan áldozat lenne, akit a gonosz ri3anc behálózott, elcsábított, szegény...


Ennek a jelenségnek mi az oka?



márc. 22. 09:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ultragáz. Nem az övé, mivel a pasi nem egy tárgy.

Milyen férfias pasid lehet már, akit meg kell védeni a csúnya gonosz nőtől, aki rámászik, mert ő igazán nem akarja, de szegény egyedül nem képes megvédeni magát🤣🤣🤣

márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

11

Te pont az a kategória lehetsz akiről írtam.:)

márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
#12! Persze, vigasztald csak magad. Pont az a kategória vagyok, ha ettől jobb neked😂
márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
24%
Valóban nem a szerető a főkolompos ezekben a tortenetekben, de nem is ártatlan báránykák, erkölcs mintakepei. Az ilyen típusú enberekben nulla erkölcsi gát, tisztelet es érték van, szóval nyilván nem igazan lehet oket egy lapon emlegetni egy nornlmalis ertekrendu emberrel.
márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
92%
#14! De ha ez így van, akkor pont összeillik a pasival, akivel ezek szerint egyforma az értékrendjük. Nem gondolod? Miért ragaszkodik hozzá a feleség, ha ennyire lenézi az "ilyen típusú embereket?" Az lenne a logikus, hogy örül neki, hogy megszabadul egy ilyen férjtől. Ha pedig valamilyen érdek miatt ragaszkodik hozzá, miközben ilyen szarnak tartja, akkor ő se fejlettebb erkölcsileg, mint a másik kettő.
márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Most így elképzelem, hogy elkezdek nyomulni egy házas férfira, írogatok neki, flörtölgetek stb (én soha nem csináltam ilyet, mert azt szeretem, ha a pasik nyomulnak rám + nekem nem kell foglalt faszi, csak elméleti síkon értem), és ahelyett, hogy leállítana, nem írna vissza meg ilyenek, belemegy a flörtbe, írogat ő is nekem, akar találkozgatni…


Na most ilyenkor ő nem hibás? Kényszeríti rá valaki, hogy ne küldjön el engem a bús pcsába/szimplán ignoráljon?🤣Ugye, hogy nem. Csak azt lehet elcsábítani, aki vevő rá.

márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
#16! Nem mer elküldeni. Ezért van testőre, a domináns feleség 🤣 Tudod, szegényt muszáj megvédenie valakinek.
márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#9 Azt értsd meg, ha kikezdenek a pasassal, azt neki kell elintézni, hogy NEM, NEM KELLESZ, HAGYJÁL, NŐS VAGYOK/PÁROM VAN!


Nem megvárni, míg gyün a romnyi, és kitépi a gádzsi haját, mert annak áll a pecke, a csávó meg vigyorogva, hízó májjal mozizik.

(Tudom, cigányéknál ez a szokás... De attól még ultra gáz, és primitív.)


#16 Totál igazad van.

márc. 22. 11:23
 19/33 anonim ***** válasza:
15%
15, igy van ahogy irod, de ettol meg a feleseg haragudhat a szeretőre is, nem? Legalabbis megvetheti, hiszem egy semmilyen ember.
márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%

#19! Persze, bárki haragudhat bárkire, de attól még nem lesz logikus. Ennyi erővel magára is haragudhat, ő választott hímringyót.

#15

márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!