Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért a szeretőt hibázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a szeretőt hibáztatják?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok harmadik, sose akarnék az lenni.


Másrészt azt szintén hagyjuk, hogy a megcsalt fél lenne a hibás.

A kapcsolat valóban 2 emberen múlik, de a megcsalás, vagy hogy szeretőt tart valaki, egyedül annak a döntése és felelőssége, aki műveli.


Sok nő mégis őrjöng (itt is), hogy az a büdös kúrwa, képes tönkretenni egy családot, kapcsolatot, stb, holott nem tartanak fegyvert a pasas fejéhez, hogy ba$$zon félre, de a megcsalt nő, vagy annak nőismerősei úgy állítják be, mintha ártatlan áldozat lenne, akit a gonosz ri3anc behálózott, elcsábított, szegény...


Ennek a jelenségnek mi az oka?



márc. 22. 09:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
12%
Valaki elkezdi a macska egér játékot,majd összegabalyodnak.Kérdés minek megy bele mind a kettő,ha tudják hogy foglaltak, vagy csak az egyik.Akkor nem hibás a szerető,ha nem tudja,hogy a másik foglalt,mert ilyenkor ő is áldozat.De ne magyarázza már nekem senki,hogy a szerető nem hibás,ha tudja,hogy a fickó vagy csaj foglalt.Sőt tudok olyanról,hogy a szerető direkt egotuningból gyűjti a házas feleket.Közbe otthon őt is várja valaki.Ezeket nem védeni vagy menteni kell,hanem kidobni a p..ába.Szórakozzon mással.
márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%
Voltam olyan helyzetben mikor egy házas férfi csapta a szelet. Mivel tudtam,hogy házas,ezért nem mentem bele a játszmáiba. Én úgy gondolom,hogy nagyrészt a kezdeményező a hibás,de a szerető fejére sem tennék glóriát,mivel mondhat nemet ő is. Hisz tudjuk az ilyeneknek válás a vége többnyire. Ha belemegy ebbe a viszonyba a szerető,akkor egy családot is tönkretehetnek ketten.
márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem értenek meg sajnos ,hogy az esetek többségében nem a nő a csábító,hanem a kedves férj kezdeményezi a flortolest.Hany ilyet láttam te jó ég.
márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

#21: nem hibas a szereto. Nem o fogadott huseget, pont. Lehet ezt csurni-csavarni, de akkor is igy van. A megcsalt inkabb a sajat hazastarsara osszpontositson, uvoltse le, gyulolje meg, valjon el, csinaljon amit akar, de nem kell habzoszajjal a szeretot mocskolni.

Nekem merhetetlenul ciki lenne ha igy viselkednek, es a harmadikat mondanam el mindenfele aljas feregnek, mikozben elso korben a ferjem a hibas. O dugta bele masba szandekosan, nem kenyszeritette az a no, hogy beledugja.

márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
14%
Es mi a baj azzal, ha valaki midkettot lenezi? :D az igaz, hogy a szeretonek nincs koze a hazassahukhoz, de attol meg nem egy erkolcstelen ember. Azokat pedig senki sem szereti.
márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

#25

Nem kell szeretni.


De a saját házasságáért, a saját maga félrelépéséért az ember maga felel.


Ha a Rozi miniszoknyábán riszálja a valagát, Béla nem köteles megba$zni, de dönthet úgy, hogy igen.

Tehát az övé a döntés, félreba$zik-e, vagy sem.


CSAK azt viszik, akit vinni LEHET.

márc. 22. 15:20
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért álljunk már meg egy szóra. Egyezzünk meg abban, hogy mindenki maga dönt arról, megházasodik-e. A házassagnak és a szingliségnek is megvannak az előnyei és a hátrányai.

A szabad fél, legyen az férfi , vagy nő, elviseli a szingliség hátrányait, cserébe élvezheti azt az előnyt, hogy azzal fekszik össze, akivel csak akar, feltéve, ha a másik fél is azt akarja. Az ég világon senkinek nem tartozik magyarázattal, hiszen NEM HÁZAS, nincs ilyen kötelezettsége. A házas fél pedig élvezi a házasság előnyeit, annak fejében, hogy az ezzel járó hátrányokat (pl.,hogy csak a házastársaval fekszik le) is viseli. Beb@szna, ha a szingliknek a szingliséggel járó hátrányokat is viselni kéne, meg a házasságal járót is, előnyt meg semmit, miközben nem is házas 😂

márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert kevésbé fáj, mint szembe nézni az embernek önmagával.

Egyszerűbb…

márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

#27

Ha mindenki így gondolkodna, persze, szuper lenne, és ez is lenne a normális.

Sajnos a gyakorlatban nem így van.

márc. 22. 18:29
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

itt a gyakorin tömegével megfigyelhető az a jelenség is, amikor a megcsalt nő előáll azzal a sztorival, hogy miután a férj lebukott és kidobta, vissza akar menni, könyörög az asszonynál, mert megbánta stb. sőt kérdéseket írnak ki arról, hogy szerintetek ez mit jelent, mert az exférj megjegyzéseket tett az új párjára...ugyanmár. (Nyilván érdekli, hogy a gyerekei mellett milyen férfi él).


Én ezt őszintén szólva kötve hiszem. A megcsalás döntő többségben már csak tünete egy rég megromlott, évekig döglődő házasságnak, ahol társas magányban, szex nélkül éldegéltek, sok nő elhízva, teljesen átváltva anya üzemmódba stb. Hihetetlen számomra, hogy potens férfi, még ha a szeretővel valamiért nem is jött össze, szívesen visszakúszna a debella házisárkányhoz, a szex nélküli élethez. Mert ugyan mi változott volna? Maximum anyagi okokból, ha egy albérletben tengődik, és a gyerektartás elviszi a fizetését, akkor pusztán érdekből el tudom képzelni, de vagyonos, jól szituált pasinál ez kizárt. A legtöbben csak azért nem válnak el, és inkább a szerető, mert a gyerek, hitel, sok esetben közös vállalkozás. Szó sincs szerelemről már nagyon régóta a házastársa iránt, csak a lelkiismeret és a kötelességtudat tartja benne a kapcsolatban. Ezek után ha borul minden, képtelenségnek tartom, hogy önként kúszna vissza egy ilyen szituációba.


Számomra az is elképesztő, hogy sok nő valószínűleg sejti azt, - azért a női megérzések működnek- hogy a pasi nem érzi jól magát, csak ezek miatt marad még mellette, és tartja fent a házastársi színjátékot. Nekem nem kellene egy olyan pasi aki csak kötelességből, meg megszokásból marad mellettem.


Teljes társfüggőség, na és persze az ego. Képtelenek a dolgok mögé nézni, de tudat alatt azért mind sejti, hogy mi a helyzet. Az ilyen elfojtások szoktak megjelenni egy szép kis autoimmun betegség formájában.

márc. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!