Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kis(ebb) farkú férfiak(15cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis(ebb) farkú férfiak(15cm alatt)! Hogy dolgozzátok fel, hogy rommá csalnak a méretetek miatt?

Figyelt kérdés
Hogy dolgozzátok fel az állandó megcsalást, elutasítást, megalázást, kinevetést, kibeszélést, gúnyolást?

márc. 26. 15:45
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
45%
Én nem csalnám meg a kispéniszű (kb 14 alatti) pasit mivel nem lennék vele kapcsolatban az első együttlét után. És nem, kedves #5, ettől nem vagyok r..banc. Nő vagyok a saját igényeimmel. Szerencsére lehet ilyenem. Hű de felháborító. Mondjuk felőlem r.bancozhat bárki, engem nem érdekel, úgy élek ahogy nekem tetszik és nem ahogy másnak 🤷
márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

#4

Azt a filmet én is láttam, de most a valóságról van szó.


#5

Nem 19cm+ kell, hanem 15cm+.


#6

10cm a röhögéshez jó.


#8

Ők miért viselkedjenel máshogy? Amiket a nőktől kapnak...

márc. 26. 19:24
 13/42 anonim ***** válasza:
74%

Kikerem magamnak nokent. Nem ezert leptem felre, plane nem vagyok szetmenve.

Hagyjuk mar ezt a szanalmas mentalitast.

márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

#10

A farkad is úgy mozog, mint az ujjad?

márc. 26. 19:27
 15/42 anonim ***** válasza:
52%
Enek a 2 és fél pipásnak eléggé betalált a téma 🤭 Mekkora hogy ilyen hisztit tolsz? 🙄
márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
21%

17. Nagyon gyenge ez a 2 es fel pipas szoveg.. top 20ban benne vagyok igy is a valaszok ertekelese alapjan.


Nekem meg no nem mondta hogy nem erzi. Azok a nok nem erzik akikbol meg az xles tampon is kitud csuszni.. gyenge a vagina zaroizmuk.. oregek vagy kitagultak. Edzessel javithato ..

márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

#11

Ilyen alapon kb minden nő rbanc lenne.


#14

Hogyne :D


#17

Egy 15cm+ farkú férfi, egy nő főleg, sose fogja átélni ezeket.

márc. 26. 19:39
 18/42 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésre is jöhetne válasz :D
márc. 26. 19:42
 19/42 anonim ***** válasza:
17%
Akkor a kérdésre válaszolva... Nem kell próbálkozni nőknél, nekik is jobb meg neked is. Évek óta ezt az utat járom :D Egyszerűbb feldolgozni, ha nincs mit
márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
24%
15# nyílván nem mozog a farkam olyan gyorsan bent mint az ujjam, de elég nedves szokott lenni, és szerintem nem engedné napi szinten a szexet, ha kevés lenne, vagy nem tudom. Még vonalzóval nem néztem meg egyszer sem mennyi centi, de szerintem nincs meg 15 hosszra, de vastagságra van benne kraft.
márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!