Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kis(ebb) farkú férfiak(15cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis(ebb) farkú férfiak(15cm alatt)! Hogy dolgozzátok fel, hogy rommá csalnak a méretetek miatt?

Figyelt kérdés
Hogy dolgozzátok fel az állandó megcsalást, elutasítást, megalázást, kinevetést, kibeszélést, gúnyolást?

márc. 26. 15:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
23%
Leírnám hogy 11-12 cm rövid, vékony farokkal esélytelen kapcsolatot kialakítani, ezért nem is csalnak rommá csak kigúnyolnak
márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

#31

Ezt egy jó méretű férfi, pláne egy nő sose fogja átérezni.

márc. 27. 12:07
 33/42 anonim ***** válasza:
39%
A 15 cm nem kicsi!
márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 c3c válasza:
13%

Ez teljesen természetes dolog szerintem hogy megcsalnak!

Ez van! Egy igazi NŐnek több kell!

márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

#33

Ki mondta, hogy az?

márc. 31. 14:19
 36/42 Micimacko67 válasza:
87%
Kérdező, mesélek neked valamit...amit vagy megértesz vagy nem! De ez nem az én bajom! Én a kisebb méretűek közé tartozom! Ennek ellenére több, mint 30 éve élek házasságban! Született két gyerekem ez idő alatt! Lehet, hogy ezalatt a sok idő alatt félrelépett az asszony! Ha megtette ügyes volt, mert én nem vettem észre! De! Ha így is volt, mind a mai napig mellettem fekszik le, mellettem kel fel! Az én sz@ros gatyáimat mossa...nekem rak másnapra ebédet! Nem másnak! Na erre próbálj gombot varrni!
ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

#36

Ha téged nem zavar, ha megcsalnak, akkor jó. Amúgy a legtöbb ember vissza tudja tartani, így nem lesz xaros a gatyája. Mosni se nehéz, ebédet rakni se, ezekhez nem kéne más.

ápr. 3. 11:59
 38/42 Micimacko67 válasza:
94%
Kérdező, ha megcsalt és jó volt neki, hát lelke rajta! Ügyes volt, nem vettem észre! Ha meg nem volt jó neki, akkor miről beszélünk? A többi hasonlatot képletesen értettem! Tudod, (honnan tudnád?) egy hosszútávú házasságban sok minden más közös tevékenység is van! Nem csak az ágyban kell tudni együtt működni, hanem azonkívül is!
ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

#38

Megismétlem. Ha téged nem zavar, ha megcsalnak, akkor jó. A többit úgy értettem, mint te. Köszi, hogy leírtad a "bölcsességeidet", amiket mindenki tud. Sokat tett hozzá a kérdéshez...

ápr. 3. 18:52
 40/42 anonim ***** válasza:
Minden nap telesírom a párnámat hogy megcsalnak átvernek.🤔
ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!