Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kis(ebb) farkú férfiak(15cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis(ebb) farkú férfiak(15cm alatt)! Hogy dolgozzátok fel, hogy rommá csalnak a méretetek miatt?

Figyelt kérdés
Hogy dolgozzátok fel az állandó megcsalást, elutasítást, megalázást, kinevetést, kibeszélést, gúnyolást?

márc. 26. 15:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
79%
#20 én pl adtam választ a kérdésedre (11) hogy nem rommá csalom hanem nem maradok azzal aki nekem nem felel meg. De te is csak provokálsz mint a rongyozó 2 és fél pipás féreg. Ki a franc maradna egy nem megfelelővel azért hogy utána csalhassa?
márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
81%

a 15cm hossz megfelelő ha a vastagsága is megvan hozzá.

legalábbis nekem nem kell nagyobb.


és soha nem voltam megcsalós típus, pláne nem egy kisebb méret miatt, de úgy alapban sem...

márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
61%
Kitörölték hogy nem csúszik ki belőlem a tampon, a rongyozó cafatosat meg persze nem (13) :D mi folyik itt?
márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

#21

Köszi a választ. Ez is egy megoldás. Ez az első kommented itt? Neked mekkora?


#23

Nem adtál választ, mert nem az a kérdés.


#24

Ki beszélt 15 centiről?


#25

Ez engem is érdekelne.

márc. 26. 21:17
 25/42 anonim ***** válasza:
68%
#26 de adtam választ, azt, hogy én pl nem maradtam senkivel - mondjuk úgy - hogy az első nem kielégítő szex után (#11). Ahogy sokan mások sem. Nem maradunk vele azért hogy utána csaljuk egy másmilyennel, ennek mi értelme lenne? (ez is benne volt a törölt válaszomban...)
márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
18%

Én is elhagytam rögtön akinek picike volt.

Nem vagyok én Teréz anya hogy feláldozzam a saját boldogságomat hogy mert neki meg jó a szex!

márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

#27, #28

Akkor legalább írjatok méretet is, hogy legyen valami haszna.

márc. 26. 23:19
 28/42 anonim ***** válasza:

Van a kicsi , van az átlag, és van a jézusom kategória.

Na a férjemé olyan hogy fáj az elején még mindig és nem könnyű cumizni mert kiakad az áll kapcsom úgy érzem.

De ezt érzem és nagyon intenzíven.

márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
43%
És sajnos találkoztam már Pick virslivel is. Pont olyan vékony volt.
márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
A kérdés férfiakhoz szól, ha nem tűnt volna fel. A nők azt írják le, hogy mit csináltak, és mekkorával, hogy valamennyire hasznos legyen.
márc. 27. 08:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!