Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan derítsem ki, hogy megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Utóbbi 2-3 hónapban a párom vagy később jár haza munkából vagy miután megfürdött pl. elmegy a haverjához vagy ide oda, mikor mit mond és kb. 2-3 óra hossza múlva jön vissza. Szerintem megcsal, de telefonjába nem akarok belenézni, mert lehet rosszul is lennék ha olyat olvasnák benne. Nem is az a kód a telefonján szerintem mint régen.

#Párkapcsolat, megcsalás,
ápr. 5. 17:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudok utána menni, mert csak egy autó van és azzal megy el, szóval ez az ötlet kilőve.
ápr. 5. 17:59
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
50%

Minek?


Ha nem bízol benne, dobd ki/költözz el.


Értem én, h fontos az ego, de ne ennyire...

ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már van egy közös gyerek az a helyzet..
ápr. 5. 18:31
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez most mire valasz, hogy van egy gyerek? Akkor mar megcsalhat? Te is tudod mi a szitu, mire varsz valojaban?
ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, de közös a ház, minden. Nem olyan egyszerű ilyenkor már.
ápr. 5. 18:50
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
79%

Nyilvàn nem.


Ha kiderül, h csak alkalmankint félrekutymàkolt, te nem is vàlsz, ugye?

ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem ez volt a kérdésem.
ápr. 5. 19:22
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Te férjed, miért nem beszélsz vele? Máshogy nem igen fogod kideríteni, de tipikusan az a fajta nő lehetsz, akit sz@rrá csalhat az ura, akkor se hagyja el, mert van gyerek, meg nincs hova menni, ezt abbòl gondolom, hogy inkább nem nézel a telojába, nehogy olyat találj, amit nem szeretnél.
ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Hat akkor a telefon megnezese marad, hiaba nem szeretned. Viszont ha visszatart a haz, meg a sok kozos dolog, akkor mi fog tortenni, ha bebizonyosodik, hogy csal? A hazassag alatt szerzett vagyon kozos. A házat el tudjatok adni, a ferjed meg koteles lesz gyerektartast fizetni.
ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Marad a telefon, vagy fogadsz egy magánnyomozót és ennyi. Nem nagy dolog kideríteni. A kérdés ahogy az előzőek is írták, számítana valamit nálad ha igen?
ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!