Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjek, akik NEM csalták meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, akik NEM csalták meg a feleségüket: miért nem? Hány éve vagytok házasok?

Figyelt kérdés
Annyi történet van, hogy miért csalnak… De akik nem, azokat mi tart vissza? Szerelem, fogadalom, stb…
ápr. 7. 10:50
1 2
 11/16 redstorm72 ***** válasza:
100%
A Hűségem, a Becsületem.
ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem lép félre, az a személyisége miatt. Hűséges típus, aki nem tudja átverni a másikat, ilyen egyszerű.


Amúgy itt a gyakorin azt figyeltem meg, hogyha valaki azt írja, engem tuti nem csalt meg a feleségem/férjem, azt tuti kiosztják, hogy naiv. Erre ne hallgass, nekik más a személyiségük, és mindenki magából indul ki.

ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok férj, de azért beleszólnék

A megcsalást gyakran gumi nélkül csinálják, így mindeféle nemi baj kockázata annál is sokkal nagyobb mintha akár prostizna valaki (ott kötelező az óvszer azért)

Milyen ótvarosan gusztustalan dolog már nemibetegséget kockáztatni egy olyan (jóeséllyel ártatlan) emberre akit elvileg szeretsz?

Én ezt nem értem megcsalásnál, hogy miképp tud tükörbe nézni az aki a "szerettét" fertőzgeti ész nélkül. A többi kockázatról nem is beszélve

ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Gondolom valami 20-30 éves nő lehetsz és még nem voltál igazán szerelmes. Férfiként mondom, hogy ha igazán szeretsz valaki akkor nem csalod meg.Soha. Mert akkor nem is érdekel más, illetve ha megcsalná akkor a férfi magát is átverné. Olyan helyen dolgozom ahol sok külföldi és magyar nővel kapcsolatot tartok napi szinten akik nem csúnya kinézetű hölgyek, de sosem merült fel még, hogy más nővel lehetnék.
ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
29 éve lesz nyáron, hogy házasok vagyunk. Még nem csaltam meg a feleségem, mert szeretem és tisztelem. 51 F
ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az őszinte válaszát! Mindenkinek ment a zöld.


Akkor a kulcs az, ha valakinek egyezik ezzel az értèkrendje és az igazit vette el felesègül.


Valóban 20-30 közti nő vagyok, és ezentúl nem hagyom, hogy a csapból is folyó hűtlenségi pletykák elijesszenek a házassàgtól.

ápr. 9. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!