Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Otthagytak 3 év után egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagytak 3 év után egy másik nőért. Hogy lehet ezt feldolgozni? Nektek hogy sikerült? 26/N

Figyelt kérdés
Részemről nagy szerelem volt, csomót terveztük a közös jövőt. Aztán ott hagyott egy nőért aki férjnél van, 2 éve házasodtak össze. Számomra ez akkora sokk volt. Nem tudom feldolgozni. Én mindig hű voltam hozzá. Tagadják a kapcsolatukat, gondolom a még képben lévő férj miatt, de túl sok az evidencia, hogy együtt vannak. Sokszor mutatkoznak kettesben, “jó barátok” címszó alatt. Engem kitett a lakásból, együtt éltünk. A lány teljesen más mint én. Könnyűvérű, más a stílusunk, ő bulis, iszákos, kelekótya, mindig jó kedvű. Én klasszikus típus vagyok, inkább elegáns, visszafogott. Külsőre belsőre totál mások vagyunk. Nem tudom feldolgozni ő miben jobb. Biztos mindenben. Rosszul vagyok ha rágondolok ő fekszik most abba az ágyba ahol én hajtottam le a fejem eddig. Minden nap sírok. Még szerencse hogy nem volt gyerek, házasság, közös vagyon. Csak nem tudom lesz e valaha valakim aki szeretni fog és meg tudok benne én is bízni ezek után.

ápr. 15. 11:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Az ágyban milyen volt? Mert a leírásod alapján ennyivel vagányabb extrovertáltabb csajjal lehet jobb neki a szex..
ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igazság szerint szerintem brutal jó volt a szex köztünk. Legalábbis ő is mindig ezt mondta és hát nálam sem volt orgazmusban hiány. De egyetemista vagyok nagyon sokat kellett tanulnom és tény hogy volt olyan hogy olyankor kevesebb volt a szex. Szóval ja, lehet ez volt a baj.
ápr. 15. 11:16
 3/22 A kérdező kommentje:
De én mindig hosszú kapcsolatban voltam, sosem voltam oda az alkalmi kapcsolatokért. Ez a lány viszont megvolt már mindenkinek. Ezt tudom. Úgyhogy biztos mesterfokon űzi az ipart.
ápr. 15. 11:17
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
te választottad ezt a csávót...mer az icnel nem volt jó....akkor főjél a levedbe
ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 26 éves vagyok, nem volt hosszú a kapcsolatunk (bár régről ismerjük egymást), nekünk házasság és gyerek lett belőle.

Részemről is nagy volt a szerelem, a kitartás, átalakult mély szeretetté (nekem ez fontosabb is).

Részéről csak az elején volt szerelem.

Egyik napról a másikra eltávolodott, pedig segítségre lett volna szükségem tőle. Nehezen viseltem az anyaság kezdeti időszakát. Segítség helyett ő viszonyba kezdett a kolleganőjével. Hittem neki, hogy botlás volt és hogy megijedt az apaságtól.

Sajnos hónapokkal később (éreztem is sajnos), kiderült, hogy ugyan úgy folytatta és még komolyabb is lett köztük. A nő is ilyen mindenkinek kell, vagány típus, de ő sem veti meg a kalandokat.

Az a durva, hogy az elején én is vagány és életvidám voltam. A jég hátán is megéltem. Csupán a férjem belelökött egy gödörbe és nem segített kimászni belőle. Többször is kimondta, hogy oldjam meg a gondjaimat magamnak.

Egy év csupa szenvedés, önámítás, felesleges reménykedés és küzdelem kellett ahhoz, hogy rájöjjek, akinek egy cseppet sem vagyok fontos, az nem fog semmit sem tenni értem, lehozhatom akár a csillagokat is neki.

A sztori amúgy ezerszer gusztustalanabb, mint ahogy leírtam, nagyon fájdalmas. Már nem haragszom rá, sem a nőre. Ha együtt akarnak lenni, legyenek együtt. Legyenek boldogok.

Az meg már nem az én dolgom, hogy úgysem lesznek, mert idővel egymást fogják kinyírni.

ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#4: neked fogalmad sincs róla, milyen így érezni. Én is azt gondoltam, hülye aki kitart és küzd egy olyan emberért, aki lesz*rja és nem tiszteli. Mígnem átéltem ezt a küzdelmet. Senkinek nem kívánom. Inkább vertek volna péppé, az kevésbé fájt volna, mint az a lelki vívódás, amin keresztül mentem. És egyszerűen hiába kismillió pofon és jel, szinte lehetetlen kiszállni belőle. Küzdesz, amíg egy ici-pici reménymorzsát látsz magad előtt. Külső szemmel persze úgy tűnik, mintha a padlón vergődnél végtelenül összetörve, szánalmas látvány. Mert az is.

Amíg magadnak nem látod be, hogy egymagad nem tudod sem helyrehozni sem kierőszakolni azt, hogy têged szeressen, addig csak a szenvedés van.

ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre sajnos nem lehet jobbat mondani. Idő.
ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamar megbánja,hogy egy komolytalan valaki miatt ott hagyod. Nyilván a halál sem fogadná vissza
ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Idővel egyre könnyebb lesz. Annyi jó van a dologban, hogy még "időben" kiderült minden. Az pedig biztos, hogy találsz olyat, aki szeretni fog és örülni annak, amit egymásnak tudtok majd nyújtani.
ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek felében így szokott lenni egy másik félért hagyják el az embert.


Ne nagyon csodálkozz rajta.

ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!