Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Otthagytak 3 év után egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagytak 3 év után egy másik nőért. Hogy lehet ezt feldolgozni? Nektek hogy sikerült? 26/N

Figyelt kérdés
Részemről nagy szerelem volt, csomót terveztük a közös jövőt. Aztán ott hagyott egy nőért aki férjnél van, 2 éve házasodtak össze. Számomra ez akkora sokk volt. Nem tudom feldolgozni. Én mindig hű voltam hozzá. Tagadják a kapcsolatukat, gondolom a még képben lévő férj miatt, de túl sok az evidencia, hogy együtt vannak. Sokszor mutatkoznak kettesben, “jó barátok” címszó alatt. Engem kitett a lakásból, együtt éltünk. A lány teljesen más mint én. Könnyűvérű, más a stílusunk, ő bulis, iszákos, kelekótya, mindig jó kedvű. Én klasszikus típus vagyok, inkább elegáns, visszafogott. Külsőre belsőre totál mások vagyunk. Nem tudom feldolgozni ő miben jobb. Biztos mindenben. Rosszul vagyok ha rágondolok ő fekszik most abba az ágyba ahol én hajtottam le a fejem eddig. Minden nap sírok. Még szerencse hogy nem volt gyerek, házasság, közös vagyon. Csak nem tudom lesz e valaha valakim aki szeretni fog és meg tudok benne én is bízni ezek után.

ápr. 15. 11:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj igen a közös barátok (többen tudtak a titkos viszonyáról), akik annyira sajnálták, hogy lelépek, ők mellettünk (babánk és mellettem) állnak mindenben. Egy ember keresett meg fél év alatt, hogy miújság. Még a gyerek keresztszülei sem érdeklődnek a gyerek felől.

Én is mindnekit letöröltem, exférjemet is, igaz messengeren egyszerűbb tartani a kapcsolatot, de gomdolkozom rajta, hogy ha akar hív vagy ír SMS-t. A gyerekünk miatt kell, de legszívesebben kitörölném az egész életemből.

A szeretőjét (aki már az új nő, csak még nem vált el) már régen letiltottam, ahogy a komplett családját is, hogy még csak véletlenül se kutakodjak.

ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a legjobb elfelejteni, lezárni, az a cél.

Ez nem megy egyik pillanatról a másikra. Nem is szabad erőltetni. Megvan az egész gyászfolyamatnak a maga menete és a maga állomásai. Az elején igen is sajnáld magadat, sírj, szomorkodj, engedd át magadnak az érzést. Ha elfojtod, akkor csak nehezebb lesz. Én próbáltam elfolytani. Annyi feszültség keletkezett bennem emiatt, hogy már a testi egêszségemre ment (20-as cukrok, folyamatos magas vérnyomás).

Szép lassan kell felhagyni a szomorkodással. Te is rá fogsz jönni erre. Sikerélmény lesz, ha nem sírsz minden nap. Ha először mosolyogsz őszintén. Ezek fognak téged továbbvinni az úton.

A családom egyfolytában rámtörte az ajtót, tanácsokkal láttak el, tesóm bulizni akart folyton rángatni. Rám ezek plusz lelki terhet raktak.

Igen ülj le és igen magadban gondold át az egész történetet. Jönni fog a felismerés (nálam 4 hónap után jött), hogy az az ember nem szeretett engem. Önző volt és cserben hagyott. Hiába mondják neked mások, hogy ez van, amíg te saját magad nem látod be, addig hiába minden szó.

A felismerés után megkönnyebbülés érzése árad benned szét. Hiszen kezded magad mögött hagyni a történteket. Már nem keresed görcsösen a miértekre a választ, már nem várod, hogy keressen hiszen tudod, hogy újra és újra megtenné veled. Következő lépésként már inkább őt kezded sajnálni, hogy magát teszi tönkre ezzel a viselkedéssel, hiszen sose lesz hosszútávon boldog. De az már nem a te problémád.


Lényeg az idő, idő és idő. Apróbb célok kitűzése és a sikerélmények majd téged fognak igazolni.

ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!