Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, hogy tudtátok feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tudtátok feldolgozni, hogy a nő, akit szerettetek elhagyott titeket egy másik férfiért?

Figyelt kérdés
Már eltelt egy hónap, de egyre rosszabb, pedig tudom, hogy én is hibás voltam. Legszívesebben tepernék, de megalázkodni sem akarok, és elfogadtam, hogy mással akar lenni. Viszont nagyon fáj a hiánya, mert mindenkinél jobban szerettem, még akkor is, ha csak négy és fél évet voltunk együtt. Mennyi idő után lesz ez jobb és mi segít azon, hogy ne rá gondoljak egész nap? 32F
2021. dec. 29. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap úgy kelsz majd fel, hogy kicsit sem èrdekel.
2021. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Én úgy, hogy meggyűlölöm a csajt egy életre.

És sosem bántom, de ha van rá módom, máshogy ártok neki.

Pl. az egyik csajom apját kirúgattam a cégünktől.

2021. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
#2: Nem minden hős hord köpenyt :D
2021. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

2-es xD.

Szakadtam a röhögéstől, milyen egy kis bosszúálló vagy. :D


De amúgy adom, én is megutáltam a csajt, aki ezt csinálta velem.

2021. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy neked még így is jobb, nincs bizonytalanság mint nekem. Az én barátnőm teljesen depressziós lett a munkája miatt, (kórházban , covid részen dolgozik, és állítólag nagyon durva ami ott van) és visszaminősített barátnak, és igazából most teljes bizonytalanságban tart, hogy mit is akar. facebookon még kapcsolatban vagyunk, sőt a napokban elkisért még tesómhoz is akivel jóban van, pedig mehetett volna egyedül is, mert munkába menet ott megy el az utcájuk elött. De közös program nincs, nem is hív át magához, ugyan átmehetek, de távolságot tart és csak beszélgetünk, ha én nem írok vagy hívom akkor ő nem teszi, karácsonyi ajándékot sem kaptam tőle. De nem is tudja mit akar, néha úgy érzem, hogy ha lemegy a covidos őrület akkor helyreáll a rend, de néha meg full reménytelennek látszik a helyzet, és tovább kellene lépni.

Neked meg előbb utóbb jön valaki más, és elfelejted. Tipikusan kutyaharapás szőrével, nálam csak ez segített korábban is tovább lépni.

2021. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, nem lehet, hogy a tesód ékeli?

Kettes, mekkora egy féreg vagy. Remélem, sose lesz nőd.

2021. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó, nem lehet, hogy a tesód ékeli?"


Húgomnál voltunk :)

2021. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Áh nagyon adlak kettes. Én is ezt tettem volna. Sőt, földönfutóvá is tettem volna :D
2021. dec. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor, nyolcas, féreg vagy te is.
2021. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jahogy csak ti állhatok bosszút a megcsalós férjen? Értem
2021. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!