Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, aki a beteg, pl rákos házastársa mellől szexelgetni jár es szerelmi kapcsolatot alakít ki, diszkréten, “jogom van élni” felkiáltással?

Figyelt kérdés

Tehát boldogan megy dugogat a pasijaval, vagy nőjével, akibe mar reg szerelmes is…

Valóban igaz, hogy joga van élni, először rossz érzést keltett bennem, hogy valaki ilyet tesz, de nem tudom eldönteni, hogy mennyire van ebben igaza?

Mondjuk a tarsa epp a kórházban ő meg farokban ugral mert egy elete van, vagy ferfikent nyalogatja terden allva a nőjenek a nemiszervét.

Nem undorító ez azert valahol?

Vagy tenyleg muszaj jólérezze magát?


ápr. 22. 09:06
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Jóban, rosszban, egészségben, betegségben.
ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom helyesnek...

Amíg valakivel vagy, mégha beteg is, mégha messze is van és sokáig, addig legyél vele.

Ha szakítottál, az más... onnantól lehet tiszta lappal indulni...de ahhoz gerinc is kell.

ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
75%

Az én felfogásom szerint egy utolsó, szemétdombra való hulladék az illető, de a mai ultraliberális nevelés szerint biztos lesz olyan, aki szerint ez simán elfogadható.

"nekem ez jár" típusú delikvensek, remek neveléselmélettel bírva.

ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Én is elítèlem, de egy baratnőm azt mondta, hogy hat ha a férjét ellatja, akkor mi a gond, egy beteg ember nagyon lehangoló stb. Miert ne mehetne….

En sehogyse erzem, hogy ez helyes lenne, akarhogy forgatom, megpróbáltam modernül, barhogy felfogni, hogy ne legyek “begyöpösödött” arra gondoltam, hogy persze nem tervezte ezt, de lehet így alakult neki, hogy ilyen “színes” élete legyen, de azert belegondoltam, hogy milyen pokoli lehet egy ilyen “házasság” egy ilyen emberrel, hogy amíg kórházban vagy, addig a masik hozza haza a latrát

ápr. 22. 09:17
 5/57 anonim ***** válasza:
86%
Fuh, egy utolsó patkány hulladéknak tartanám magam, ha ilyet tennék.
ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 Paul Atreides ***** válasza:
68%

Emberileg hulladéknak gondolnám az illetőt.


Ha velem csinálná valaki ezt, akkor soha többet nem akarnék vele beszélni. Ha átmeneti dologról van szó, és lenne esély a gyógyulásomra, akkor miért?? Ha meg 100% meghalok akkor legalább azt várja meg vagy húzzon el a ..... (szóval oda) az életemből.


Hányinger az ilyen ember. (Szerintem.)

ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
87%

Írtál már ki kérdést, ha jól tudom azért mert a párod ehhez a nőhöz jár.

Csak nem értem miért ezzel foglalkozol hogy a nő helyesen cselekszik-e, hanem azzal hogy a párod nem tisztel téged és ott kellene hagynod.

ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Szerintem is ilyen házasságnál még az is jobb, ha egyedül halsz meg, mert ez a pokol
ápr. 22. 09:33
 9/57 A kérdező kommentje:
En nem írtam ki semmit erről mert ez nem velem történt
ápr. 22. 09:34
 10/57 Grizesteszta ***** válasza:
65%

#8: Ki vagy a szituban? A te párod jár össze a beteg fél párjával?


(Egyébként egy régi kollégám/barátom 4 évig ápolta a rákos, haldokló feleségét otthon, és az utolsó másfél évben volt viszonya egy kolléganőjével. Mindent megtett a feleségért, akit napi 10 órában gondozó látott el( addig a férj dolgozott) utána pedig a férj személyesen.

A viszony idején annyi változott, hogy este még a férj fürdette/vacsoráztatta, de éjszakára nem ő maradt otthon, hanem a gondozó felügyelte, a férj a kolléganőhöz ment heti 3-4 alkalommal. Reggel viszont ő keltette, rendezte a beteget- a feleség ebből az egészből semmit nem fogott fel, azt sem tudta, hogy nappal van vagy éjjel, vegetált, mint egy szépen gondozott virág. Nekem a feleség is barátnőm volt, de nem tudtam őszintén bírálni a férjet, bár nekem se tetszett, amikor elkezdődött a viszony. )

ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!