Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az a nő, aki belemegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? Ő a harmadik, tehát nős férfivel kezd.

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
45%

#30 Ha nem vagy ideges egyáltalán, akkor semmi nem indokolja a #22-ben alkalmazott stílust.

Még egy gondolat: az, amit te lenézésnek vélsz, inkább nem ugyanannak a mozinak a nézése. Nem tudom, te hol élsz, de mintha nem Magyarországon vagy ha igen, akkor elég alacsonyan lehet a léc, mert olyan férfiak vannak, hogy... inkább bele sem megyek, és kivétel alig akad, annak meg 100%, hogy van valakije vagy soha nem találkozunk. Én akit eddigi életem során megismertem és jó volt, az mind foglalt volt. Van egyedülálló rengeteg, persze, de olyanok, hogy még ha fizetnének érte, sem lennék velük, mert amelyik ki is néz valahogy (ez a ritkább), annak is elég megszólalnia, és még csak az sem kell, hogy felém nyilvánuljon meg, sok leszűrhető abból, ahogyan másokkal teszi. Lehet köztük keresgélni... Mintha egy óriási szemétdombot kellene alaposan átturkálnod. Lehet, hogy az elején lelkesen veted bele magad, bízva abban, hogy te majd igenis megtalálod a kincset, amit rejt, de egy idő után eleged lesz, és inkább biztosra mész: azzal foglalkozol, amit (akit) már nem kell lázasan kutatnod, hogy hátha egyszer meglesz, mert ott van, megvan, még ha nem is a tiéd...

ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha neked így jó akkor így jó. Én szerintem ez nem helyes hozzáállás a másik nőt nézve és főleg saját szemszögedből tekintve. Úgy gondolom ez csak a morzsákkal való melegedés amit dob az aktuális szerető, vagy valamikor dobott. Megalázó nagyon, erkölcsileg sem a megfelelő út. De ha te neked megfelel akkor hajrá.
ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
75%

Fura, sok a megcsalás és a szeretőzés? Én egyetlenegyről sem tudok, sem közelemben, sem távolban. Én 12 év óta keresek szeretőt, erre egy nőt sem találtam sehol. A viszony.hu-n fizetős ribizlik vannak 80%-ban, a maradék feleség meg 25 éves kigyúrt testű, 28cm-es farokkal rendelkező szórakoztató kandúrt keres, 45 évesen 3 gyerekkel, 90kg-mal. A gyk-n is csak szájuk van a nőknek, legalább 10 nővel beszélgettem, egy sem vállalta be, holott ők írtak rám hogy szeretői viszonyt keresnek.


Ez a szeretőzés is olyan mint a szex. Ha csak beszélni kell róla, az összes házas ember előadja a nagy szerelmet, meg hogy náluk naponta 3X van szex. Az igazság meg az, hogy 2 havonta van egy maszatolás. Kamuzik itt mindenki.

ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
100%

20. Tökéletesen értem amit írsz. Én nagyon sok férfi között dolgozok és a TÉNYLEG JÓ pasi, mint a fehér holló, aki minden téren rendben van. És persze, foglaltak..

Én csak azt az egyet nem értem, hogy a szemedben, hogyan nem értékelődnek le attól, hogy foglaltak, a párjukat csalják, és téged másodiknak tartanak? Egy kis unaloműzés, szórakozás vagy nekik.

Innentől (számomra legalábbis) rögtön nem tűnik olyan szőke hercegnek.

ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
100%

#31:



Ezt még bedobom hátha elgondolkodsz rajta (kissé jobban).



"Függetlenek között nem egyszerű olyat találni, aki vonzó és normális...."Egyszerűen nem marad más, csak az, hogy a szeretőjük legyek vagy hogy olyan férfival legyek együtt, akiről az egyetlen pozitívum (bár az is inkább semleges), ami elmondható, hogy független..."


"Sokszor még a foglalt férfiak is olyanok, hogy elképedek, ezekkel hogy lehet együtt lenni. Miről beszélünk akkor?"


Tudod, hogy sok foglalt férfi milyen, talán még rosszabbak mint akik szinglik és te mégis "kapcsolatba" lépsz velük. Csak azért, mert vonzóak ezek alapján.


Hogyha ez nem egyenlő azzal, hogy neked a vonzalom a legfontosabb és igazából más nem számít akkor nem tudom mi más vezérel.


Már ha csak abból indulunk ki, hogy képes megcsalni a feleségét, párját veled sem normális kategória.


Miért nem lehet azt úgy csinálni, hogy bár igaz, hogy érzelmileg veled csalja te nem egyezel bele a szeretői visszonyba? Akit tényleg érdekelnél, oda lenne érted az elhagyná a párját, feleségét.


Te megelégszel azzal, hogy megdug (beszélget veled, kedveskedik) aztán megy haza és valószínűleg ugyanazt megteszi otthon.

Egyértelműen arra mutat hiába vagyok nyers, hogy ingyen kurwa vagy. Igaz a másik nő se sokkal különb, sőt a férj, a foglalt férfi se, de a harmadik személy dönti el meddig megy el.


Sokkal többet érnél el azzal hogyha választás elé állítanád még testi megcsalás előtt, hogy vagy veled lesz vagy vele.

Így csak magadat alázod szét és tényleg nagyon nehezen akadsz össze olyan férfival akinek te lehetnél az első, egyetlen.

ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
51%

20. Én házas férfiként is egyetértek veled! Fura azt látni, hogy a szingli embereket atya úr istennek tartják, holott ugyanolyan a felhozatal belőlük, vagy talán még rosszabb, mint a foglaltak körében.


A szeretői viszony két emberről szól, nem a családi állapotáról. A házasság egy jogi forma, leginkább a gyerekvállalásról szól. Ez nem lánc vagy bilincs. Miért ne lehetne a házasságon kívül is kapcsolata az embernek? Ha csak szex és némi romantika akkor mi van? hol van leírva az, hogy a feleség/férj mindenben tökéletes? Az sincs leírva hogy egy férj/feleség mindent megad a másiknak, de az sincs leírva sehol, hogy egy férj/feleség a legszórakoztatóbb, legodaadóbb személy. Akkor miért kellene leélnie egy embernek úgy az életét hogy jégcsap a társa, unalmas, nincs szex? Elválni? Minek? A válás mire garancia? Vagy a házasság? Miért kellene egy fedél alatt élnie egy nőnek vagy férfinek?

ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
75%

"Elválni? Minek? A válás mire garancia? Vagy a házasság? Miért kellene egy fedél alatt élnie egy nőnek vagy férfinek?"


Az ilyen gondolatok mind csak kibeszélések, saját megnyugtatásra szolgálnak.


Hogyha egyszer valaki nem akar megállapodni akkor minek házasodik meg! Ha egyszer nem működik a házasság akkor el kell válni! Nem szeretőt keresni, két embert bolonddá tenni!


Amiről te beszélsz az sunnyogás, önző viselkedés és egyáltalán nem tükrözi azt, hogy a megcsaló fél boldog, inkább csak szeretne eljutni oda, de igazából fél kilépni a házasságból mert tudja nagyon jól, hogy milyen nehéz jó kapcsolatban létezni és magából indul ki!!! Hogyha ő képes megcsalni a másikat be van tojva, hogy őt is megfogja más. Talán némelyik még kapcsolatfüggő is. Mindig az izgalmat keresi, nem elég neki a szeretet.


Jégcsap feleség? Tényleg? Miért vette feleségül? Miért van még vele együtt? Az a jégcsap feleség általában okkal jégcsap, nem akar szexelni a férjjel csak azt a férjek nem mondják el a szeretőnek, inkább előadják, hogy mennyire el vannak hanyagolva és a szerető beveszi miközben esze ágában sincs elválni, megfelel neki, hogy két nőt bohóccá tesz!

ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
45%

#34 Szőke hercegnek azért nekem sem tűnnek, nehogy azt hidd... Máshogy közelítem meg: legalább velük "csak" ennyi a probléma. Nem elhanyagolható természetesen. De ott a másik oldal, az a tengernyi sok egyedülálló, akik között keresgélni kellene: alapvető hiányosságok és problémák vannak. Nem egy, sok. Gyakorlatilag a független státuszukon kívül semmi más nem szól mellettük, nincs, ami elég motivációt jelentene, hogy velük legyen az ember lánya, mert tényleg még egy jó szexet sem képesek nyújtani, arra sem alkalmasak.


#35 Neked is azt tudom erre írni, hogy máshonnan közelítjük meg a dolgokat. Te mintha a vonzalmat valami huszadrangú, lényegtelen kis semmiségként kezelnéd, és azt tartanád a legfontosabbnak, hogy valakinek te legyél az első és egyetlen. Ha tévedek, javíts ki. Nekem viszont igen, a vonzalom az egyik legfontosabb, hiszen nem barátkozni szeretnék. Az az alapja mindennek... És ez az az alap is, amit a szingli és a foglalt férfiak jelentős része képtelen hozni. Nyilván én azokkal állok le a foglaltak közül, akik igen, tehát nem azokkal, akik ugyanolyanok vagy rosszabbak, mint az egyedülállók.

A megcsalás persze nem normális, nem erkölcsös. De te komolyan nem látod, miféle egyéb, ennél rosszabb "nemnormálisságok" jellemzik a legtöbb férfit? Bár ez részben mérce kérdése is, van, akinek nem gond például a nyámnyila, tesze-tosza, töketlen mulyaság, én a falra tudnék mászni tőle, nálam ez is egy elem a problémásságok listáján, más nő meg úgy van vele, hogy olyan jó szelíd, jámbor...

ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
51%

37. Az én oldalamról nézve meg a te gondolataid a mellébeszélés. Van az élet. Élsz 80 évig. Te töltöd meg élményekkel. Ha neked házasság-vállás-új kapcsolat szent háromsága működik, a lelked legyen rajta.


Én viszont felépítettem az életem, van gyerekem, vannak vállalkozásaink, befektetéseink, ingatlanjaink. Miért is érné meg felrúgni mindazt, amiért mások egy életen át küzdenek, és a felét sem érik el? Kit érdekel az, hogy ki mit gondol? Engem pl. egyáltalán nem zavarna ha a feleségemnek lenne palija. Érezze magát jól, és ezt a legkomolyabban mondom. Nekem a feleségem nem a tulajdonom. Az életem jó, nincs okom elválni.


Vannak példák körülöttem a válásra, pontosan azt adták elő amit te. Tudod hol tartanak most? Spiri tanfolyamokra járnak hogy a depresszió ne eméssze fel őket. Se párkapcsolat, se anyagi biztonság, se egy ember aki körbevenné őket. Ha nekem a házasságon kívülről érkezik a plusz, akkor mi van? Én az elején elmondom hogy házas vagyok, nem válok, a házasságom nincs romokban. Nem vagyok bohóc hogy előadjam hogy válófélben vagyok.


Önző viselkedés? Minden az, a létezés is az, a párkapcsolat is az, a házasság is az. Ha ez nem így lenne, akkor bárki bárkivel összeállna.

ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
83%

Pedig létezik olyasmi, hogy te vagy az egyetlenje valakinek és ő is neked! Létezik szerelem és létezik szerelem/szeretet keveréke nagyon hosszú ideig. Csak te mivel nem tapasztaltad meg, a rosszat látod eleve a kapcsolatokban (aminek van értelme persze) inkább csak megelégedsz szexkapcsolattal foglalt pasikkal.


Természetesen fontos a vonzalom, de az is fontos, hogy összepasszoljatok (gondolom nem újdonság), még fontosabb a tisztelet.


"Nyilván én azokkal állok le a foglaltak közül, akik igen, tehát nem azokkal, akik ugyanolyanok vagy rosszabbak, mint az egyedülállók."


Hogyan lenne már normális az a foglalt pali aki veled csalja a nőjét???

Te keresgélsz normális pasit, aki független és jól néz ki, de te összerakod magad olyan férfiakkal akiknek nem (igazán) számítasz.

Hogyan vegyen téged figyelembe (számodra) jóképű, normális, szingli férfi ha te nem ő neki adsz esélyt, vagy ő úgy gondolja rólad, hogy valami nem stimmel veled kapcsolatban?


Direkt adtam neked tanácsot, hogy talán kedvezőbb lenne számodra hogyha nem lennél szerető szó szerint, "ultimátumot" adnál a foglalt férfinak aki érdekel téged és te azzal jössz elő, hogy sok a mulya férfi? Te is mulya vagy ha eszedbe se jutott ilyesmi!

ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!