Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az a nő, aki belemegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? Ő a harmadik, tehát nős férfivel kezd.

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:

49

Engem is érdekelne, hogy mitől lesz egy pasi jó pasi. Illetve az is, hogy te mitől vagy jó nő.

ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
26%

#48/#50 Ahh, nagyon nem a minden pillanatban tökéletességről szól ez, pláne nem diplomáról meg keresetről. Sokkal alapvetőbb dolgokról. Kövérség, akkora has, amilyen nekem szerintem terhesen sem lenne, ápolatlanság, igénytelenség vagy a másik véglet, amikor nőket megszégyenítően rá van cuppanva a megjelenésére. Adottságok, mint az "érdekes" arc, az alacsonyság, a kicsi, vékony farok. Ezekről nem tehet, de ugyanígy a nő sem arról, hogy nem vonzóak számára. Viselkedésben, kommunikációban is a durva végletek és problémák. A töketlen, aki már attól összecsinálja magát, ha meg kell szólítani egy nőt, nem tud rendesen beszélgetni vagy max úgy, mint egy azonos nemű kollégával a munkáról, próbálna egy kicsit "játszani" a nő, de még a magas labdát lecsapni is tufa a férfi. A nem töketlen ugyan, de cserébe érzéketlen tahó. Meg még annyi ilyen... Elhiheted, nem egyetlen elrontott hangsúlyon vagy kifejezésen buknak el. Okkal vannak ezek egyedül, az az igazság. Vagy azonnal, vagy idővel minden nő faképnél hagyja őket.

A foglaltak közül a jobbak legalább nagyjából tudják, hogyan kell bánni egy nővel. Hogyan nézzenek rá, hogyan beszélgessenek vele, hogyan közeledjenek, hogyan érintsék és így tovább.

ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
100%
Hiszékeny. Beveszi a süket hablatyot, hogy a felesége elhanyagolja a pasit, hogy időtlen idők óta nincs szex. Csak azért nem vált el eddig, mert jaj a gyerek. Muszáj bujkálni, mert az asszony kisemmizi, eltiltja tőle a gyereket, brühühü. Szegénynek csupa szenvedés az élete. Aztán kiderül, hogy a szexmentes házasságban a nő valahogy megint terhes, ami tovább rontja a már amúgy is sz@r helyzetet....
ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
100%

52

A hozzászólásaidból az jön lenne, hogy tárgyiasítod a pasikat. Miért nem kezdesz inkább "rosszfiúkkal"?

ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
100%

Jellemtelen és önértékelési gondokkal küzdhet, ha beéri a másodhegedűs szerepével.


Nem bonyolódnék bele ilyen viszonyba.

ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%

#52:


"Okkal vannak ezek egyedül, az az igazság."


Ez rád is érvényes! Ez benne a legviccesebb!


Annak vannak okai, hogy olyan pasik akaszkodnak rád, próbálnak nálad szerencsét, TALÁN azonos/hasonló szinten vagytok.


A jó/normális pasik kívül-belül rád se néznek, nem egy körökben mozogtok, csak a "jó" foglalt mihaszna férgekre gerjedsz és ők is rád mert ugyanaz/hasonló fából vagytok faragva!

Én így gondolom.


Nemhiába tartasz 40 felé és sehol egy olyan férfi aki neked megfelelne, aki meg "elfogadható" az igazából csalfa!



#51:


Én szerintem az alap, tudjon beszélgetni, legyen igényes magára és másokra nézve, jó legyen a családi háttér, ne legyen alkoholista, hazug némber és egyebek.


De sok embernek belefér az alkohol, a bulizás, néha drogok, hogy komolytalan, hogy lyukas a zoknija, hogy takarítani kell rá.


Úgyhogy attól függ kinek mit jelent a normális, mi fér bele neki.

ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
50%

Nektek miért fáj ha házas emberek kívül keresik a kalandot/szórakozást/szexet? Ezt sosem fogom megérteni. Van akiknek pálya, van akiknek nem. Ettől bárki lehet értékes ember. Uncsi már ez a pálca törögetés mások feje felett.


Mi közöd van hozzá hogy egy adott férfi vagy nő miért szexel egymással? Mi közöd van hozzá hogy egy házaspár hogy van otthon, miért nem válik? Mi közöd van hozzá hogy egy szingli nő miért áll le egy házas férfival vagy fordítva?


Tudom, megy az általánosítás szokás szerint. Hulladék az aki nem válik el, hulladék az aki házas emberekkel áll le, hulladék aki mással szexel. Csak ti vagytok az értékes emberek. Miért is? Miben?


Mert az összes érvetek csak általánosítás. Ha van olyan párod aki az életed, meg te is neki, akkor örülj neki. Lehet hogy ez tartós, lehet hogy csak ideig-óráig tart. Nekem kb. 15 kapcsolatom volt mielőtt megnősültem, de egyik sem volt olyan, ami tökéletes lett volna. A 15 nőből lehetne egyet összegyúrni. Nincs akkora igényem, de valami mindig hiányzott. Mennyi ideig kellett volna még várnom? Én elengedtem ezt a tökéletes nő víziót.


Én meg jelenleg nyújtom azt a férfi energiát a szeretőmnek, amit meg ő nem talált meg 20 év alatt senkiben. Puff neki.

ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
86%

Rohadt szánalmas vagy te is!


Nincs tökéletes ember, senki se az! Nem lehet találni tökéletes embert ezen a világon. Aki azt keresi az egy barom.


Nem kell várni semeddig! De nem is kell a párod megcsalni!

NYITOTT KAPCSOLAT A MEGOLDÁS HA NEM AKARSZ VÁLNI!


Olyan irtóra nehéz kimondani a párodnak, hogy:

"Figyelj már rád untam, nem vagyok szerelmes már, de elválni nem szeretnék mert attól mint embert szeretlek, tisztellek. Mit szólnál ahhoz, hogy NYITOTT KAPCSOLATBAN lennénk?"


Csak ennyit kéne, semmi mást és a másik tud dönteni, nem vakon tapogatózik a sötétben!


Olyan nehéz őszintének lenni?


Ez a gáz az egészben, hogy még arra se méltatja a hűtlen giliszta a másikat, hogy korrekt legyen hozzá!!!

ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
30%

#57 Igazából ennyi.

"az a férfi energia" - igen, tökéletes összefoglalója annak, amit elkezdtem fejtegetni. És teljesen reális, hogy ezt a te szeretőd 20 év alatt senkiben nem találta meg, ahogy az is, hogy én is csak alig valakiben néha, az meg persze, hogy már foglalt.

ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
100%

57

Ha tudod magadról, hogy nem tudsz megmaradni egy nő mellett, akkor minek házasodtok össze?

ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!