Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az a nő, aki belemegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? Ő a harmadik, tehát nős férfivel kezd.

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:

#36,39,63 as, gondolom ugyanaz a személy

Felépítetettek a feleségeddel egu birodalmat, vállalkozásokkal, családdal.

Azt mondod, nem zavarna ha párod mással szeretkezne.

Rendben, elhiszem. Ha az másik megmutatja neki, mi az a tűz, ami nálatok hiányzik, és a feleséged ráébred a nőiségére, ami miatt a másikat választja, viszi a fele királyságot és a gyermekeidet?

Nem tudhatod, ha felébresztik benne a nőt, olyan gyakorlatias tud maradni, mint Te?

ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
61%
" Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? "- szabad és független, és az is akar maradni!
ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó is jó meglátás...
ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%
Csak a 72 kihagyja, hogy nem független pasival, márpedig az fontos infó. Ez volt a kérdés lényege. Attól lesz szabad a csaj, hogy foglalt pasival kezd? Ettől nem lesz bűntudata?
ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:

71. Nála nincs tűz, ő erre egész életében nagyon ügyelt, sőt neki a maximális önkontroll mindent felülír. Nem született olyan férfi, aki ki tudná ebből billenteni, ráadásul anya is egyben. Nem iszik alkoholt, de még az ételekre is maximálisan ügyel. Totális kontroll az élete, bármikor elengedném egy kiéhezett férficsordába is, max megerőszakolnának, de ő biztosan nem kezdeményezne, és nem is élvezné. Ő ilyen embertípus, a tipikus nő benne nem létezik. Mindent hasznosság szerint értékel, így nála a szórakozás, beleértve a szexet is, haszontalan időtöltés. Pont ezért extrém jó vállalkozó, mert semmi de semmi érzelmet nem visz bele, semmi nem kerüli el a figyelmét, könyörtelen cápa. A pénzt is olyan szinten kezeli, hogy még magától is megvonja, bőven meg vehetne bármit magának, de kizárólag csak akciós cuccokat vesz, mert ár-érték arány szerint dönt. Tetszik neki egy ruha, nem veszi meg. Bármit amit szeretne, nem veszi meg. Miért? Mert azt a pénzt hasznosabban is be lehet fektetni.


Na ezek után hozz egy kandúrt, aki megmutatja neki milyen a tűz? Nyugodt lehetsz hogy nekem van fantáziám, érzékem, van bennem átlagon felüli tűz, a testem is sportos, jól öltözködöm, mindig ápolt vagyok. Szóval hajrá, pont ezért mondtam magabiztosan hogy bárki viheti, erre nulla az esély. Nincs férfi aki megoldaná nála a helyzetet.

ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
54%
74. Miért kéne , hogy bűntudata legyen? Nem ő a csaló fél. Miért nem lehet elfogadni, ha egy nő szabadon, függetlenűl szeretné kiélvezni a szexuális életét? Nem akar kötött kapcsolatot, pont ezért megfelelő egy házas, akit csak néha kölcsön vesz a feleségtől. Azért tisztázzuk, 40-es 50-es korosztályról beszélek.
ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
74# Azért kellene, hogy bűntudata legyen, mert részese a fájdalom okozásban egy másik embernek, ilyen egyszerű. Minden más kőrítés.
ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
Csak ha olyan ügyetlen a csaló férj, nem törvényszerű a lebukás. Valamint rengeteg feleség nem hajlandó a szexre, ugye ezt tudjuk? Talán ezen kellene elgondolkozni .
ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

78. Az nem PC, hogy a nők, vagyis a feleségek elfelejtettek szexelni. Ó. persze, a férjek hibája, persze, persze. Fura, de a tróger férjek szexelnek, mert ott fosnak a feleségek. Aki meg megteremt mindent anyagilag, érzelmileg, az uncsi, az ilyen férfire nem gerjednek a feleségek. Ő csak apa, kertész, házmester, robotgép.


Baromira jól teszik azok a férjek akik külsőssel oldják meg a szexet, azok a feleségek akik meg a tróger férjükkel a békesség kedvéért lefekszenek, azok meg meg is érdemlik a sorsukat.


Egyébként a jó embereket sosem becsülik meg, legyen az férfi vagy nő.

ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

#75

A #71es vagyok.

Szeretnék Tőled kérdezni valamit, kérlek őszintén válaszolj rá. Nem kötözködésből kérdezem, őszintén érdekel.

A feleségeddel megállapodtatok nyitott kapcsolatban, tehát egyenlő esélyekkel tudtok szeretői kapcsolatba lépni. A másik kersesem, hogy megbeszéltétek, hogy Te így látod Őt, ahogy leírtad.


Nagyon hasonló no vagyok, mint amilyennek a párodat leírtad, bár en mondjuk szórakozni nagyon szeretek. Vállalkozást vezetek, harmadik generációs családi vállalkozasom van. A racionalitásról annyit, hogy mikor a húszas eveim második felében férjhez mentem, en ragaszkodtam a házassági szerződéshez, nem a szüleim. Most az 50-es éveim elején járok, szeretem a férjem, de most ébredtem rá az igazi nőiségemre. Nagyon bánom, hogy nem a harmincas eveim elején, de hat

ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!