Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyanakodhatok megcsalásra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodhatok megcsalásra? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Okot nem adok/adtam rá, véleményem szerint nagyon jó a kapcsolatunk de hát távkapcsolat. Ez kéthetenkénti találkozást jelent nagyátlagban. Egy ideje már gondolkozok a következőn: a férfi akkor csalja meg a párját, amikor nincs megelégedve vmilyen téren. Nomármost tekintve a helyzetet, és a körülményeket egyik reggel (nem tettem még senkivel sose ilyet, ég is a pofám) megnéztem az smseit. Egy csajtól találtam 2 sms-t az egyik "láttam h kerestél" c. volt, a másik "sajnálom h lemaradtam az élménybeszámolódról, hinyzooool pusssz". "Havernők" szoktak ilyet írni férfinak? Nem vagyok hisztis típus, nem kérdeztem rá, számba vettem a lehetőségeket. Aznap még felhoztam az témát, de csak úgy átlagosan, nem kettőnkre értve. Szerinte az okos férfi eltünteti a nyomokat..kitörli az smseket más egyéb. Lévén benne volt ez az sms, nem törölte ki, most akkor nem kéne gyanakodnom? Sose voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit tegyek. Szeretem, de nem szeretném azt h sárba tiporják a becsületemet. Sztem a megcsalás valamilyen szinten a tisztelet hiányának jele. A kapcsolat elején-tudva h nem lesz könnyű- a lelkére kötöttem: Fiam, ha meg akarsz csalni, előtte akár 2 perccel is, de hívj fel, és dobj ki mert azt a megaláztatást h engem megcsaltak, nem akarom eltűrni. Régimódi, vaskalapos lennék? Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

2012. márc. 18. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. én már eleve azért tisztellek, (ez az utolsó 2 mondatod)hogy, így fogod fel a megcsalást és nem vagy az a "Nem baaaaj..mindenki hibázhat 1x" naív p*csa...


2. de neked nyilván nem az én tiszteletemre van szükséged! :))


Szerintem minden jó párkapcsolatnak a kommunikáció a legfőbb kapocsa. Ha nem beszélgettek, ha nem beszélitek meg a problémákat, akkor veszett az ügy. Ellaposodott hétköznapok, nincs mozi meg szabadban szexelős hétvégék, stb..hagy ne soroljam...


Én azt javaslom, hogy beszéld meg vele. Ha nem vagytok olyan régen még együtt, akkor a legnehezebb a távkapcsolat..de ha jó a viszony, akkor az sem akadály :))


Remélem tudtam segíteni. Várom a fejleményeket! :)

2012. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Tudod mit? Én is megnéztem volna a tel-t, én is ilyen vagyok, bár most majd le fognak pontozni.

Azt, hogy ezt írták neki, "hiányzol", elgondolkodtató...

A távkapcsolatban nem hiszek. Előbb-utóbb, ha nincs kéznél az ember társa, beindul a férfiagy és akkor kapnak az efféle sms-ekre.

Szerintem gyanakodni mindig lehet...

2012. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

22:16 örülök h végre valaki nem néz ki a büszkeségemért.:)

lassan 8 hónapja vagyunk együtt, sose volt még vitánk, elképzelésem sincs hogyan reagálna arra hogy kutakodtam..:S

22:18 Hát igen, én is attól félek, h beindul a férfi agy...

2012. márc. 18. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:
szinte biztosra veheted, hogy megcsal..
2012. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

csajhavertól normális a hiányzol és a pusz. De minden esetre tartsd nyitva a szemed és a füled..


Egyet értek veled.Éppen holnap lesz 1 hónapja,hogy ki lettem dobva.Rá 2 nappal a (ex)barátnőm össze jött egy másik csávóval és mindenki mondta,hogy mekkora k*rva meg minden...Pedig én nagyon tisztelem a lányt,hogy tisztelt ennyire és előtte szakított velem. Na mind1,biztos nem érdekel,a lényeg,hogy mindenben egyet értek veled :)

2012. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

ha a dátumok az sms-nél nem 2 évesek voltak,akkor tuti a dolog.

és nem.

havernők nem írnak ilyet.

de nem megcsalás,mert én az ilyen 2 hetente találkozok vele csajokat soha nem tekintettem párkapcsolatnak.

2012. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.


Nem muszáj neki elmondanod, hogy kutakodtál a telefonjába. Előbb tereld arra a figyelmet, hogy te mégiscsak gyanakodsz. pl: hmm..olyan furcsa vagy mostanába... történt valami? vagy el szeretnél mondani valamit?

Ha ilyenkor is terel, akkor van csak igazán okod gyanakodni...

Vagy kérd meg, hogy "Szívem, amíg elmész fürödni írhatok egy sms-t Nikinek?" és ha visszajön, akkor számonkérni, hogy "na mi is ez az sms??? olyan bonyolúlt a telefonod és valahogy idetévedtem" :D


Néha jobb megjátszani a buta szőkét, mint lejáratni magunkat^^ :D

2012. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
feltéve ha még nem törölte ki..:P
2012. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

"Szívem, amíg elmész fürödni írhatok egy sms-t Nikinek?"


Itt hajítanám ki a barátnőmet. Mert egyértelmű, hogy a levelezésemben akar turkálni és még hülyének is néz.


35/F

2012. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az időpont 01.31.-e. És azért furcsa mert az azt követő hétvégén meg hogy is mondjam. Soha nem volt szerelmes típus, és agyon lettem nyálazva, amit furcsálltam is. Nem szeretném megjátszani a hülye szőkét, rá fogok kérdezni, de semmiképpen nem fogok hisztizni. Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkit pozitívan értékeltem.:)
2012. márc. 19. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!