Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásra indok az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásra indok az, hogy valaki bedrogozott?

Figyelt kérdés

Elvileg eki volt meg valami másik bogyó amiről nem tudja mi az.

Ez mennyire befolyásolja a gondolkodást szerintetek?

Nem az érdekel,hogy egy drogossal vagyok együtt,ezt én is látom.


2012. jan. 20. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A megcsalásra nincs indok. Semmilyen.
2012. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Darkkingdom ***** válasza:
Ha ezt látod és vele vagy és még azon gondolkozol hogy a drogmiatt lehetett-e... mert ha azt mondjuk igen akkor megbocsájtasz neki!Akkor te egy minősíthetetlen ember vagy!
2012. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mivel nem vagy a helyzetemben,nem élted meg amit én/mi megéltünk,így szerintem semmi jogod nem is lenne arra,hogy engem minősíts.Meg nem is a te feladatod szerencsére.

A kérdésben nem is az szerepel:"Szerinted milyen ember vagyok?"ha jól látom...

2012. jan. 20. 19:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Indonak indok, de nem jó.
2012. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
maximum akkor lenne indok ha beletették a piájába és bizonyítható lenne...akkor esetleg
2012. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ilyesmi nem történt,önszántából tette.Igazából arra gondoltam talán annyira befolyásolta a szer...de azt hiszem ezzel csak magamat nyugtatom.Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jan. 20. 19:20
 7/16 Darkkingdom ***** válasza:
33%
Engem nem érdekel mi történt drogos a csávó meglehet te is az voltál de merem remélni hogy nem,ilyne ember aki drogozik nem kell erre avilágra,csak a bajt csinálják mindig!Remélem hamar teszi a dolgát a drog!
2012. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem,nem voltam és nem is vagyok.Csupán sok dolgon mentünk keresztül együtt.Nem ilyen pitiáner dolgokon mint a drog,hanem családtagok elvesztése,együtt jóban rosszban.De Te ezt úgysem értheted,elég bajod lehet neked is ha nincs jobb dolgod, mint ilyen rosszindulatú hülyeségeket írni.Én meg nem fogom megmagyarázni.
2012. jan. 20. 19:27
 9/16 anonim ***** válasza:

úgy rugdosnám el elvonóra.

és ez nem jó indok.

mond neki h ha nem megy el elvonóra akk ezt nem fogod elnézni neki és szakítasz vele. ebből kiderül h mennyire szeret.

vagy te vagy a drog.

2012. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Darkkingdom ***** válasza:

DE KÖNYÖRGÖM ne akard már megmagyarázni hogy akármilyen trauma is ért titeket a drog az megoldás!!!!!!!!!!!!!!!!Így is ezernyi drogos van milenne ha mindenki drogozna akit trauma ért!AKár hogy is kaarod győzködni magad ember akkor is most megpróbálom finoman kifejezni,ez nagyon rosssz amit csinál!Te meg még partner is vagy benne!Emberek gondolkozzatok már!

Ilyenkor úgy felbasszák az agyam mikor meg akarja magyarázni hogy érthető hogy miért drogozik,ha tudod hogy min mentetek át és te nem drogozol akkor pont neked kéne a támaszának lenni,meg a legnagyobb indoknak hogy NE DROGOZZON!De te még ezzel rá is segítesz hogy nem zavar meg hogy ez nagyon jó!Nézzél már magadba egy kicsit!

2012. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!