Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyanakodhatok megcsalásra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodhatok megcsalásra? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Okot nem adok/adtam rá, véleményem szerint nagyon jó a kapcsolatunk de hát távkapcsolat. Ez kéthetenkénti találkozást jelent nagyátlagban. Egy ideje már gondolkozok a következőn: a férfi akkor csalja meg a párját, amikor nincs megelégedve vmilyen téren. Nomármost tekintve a helyzetet, és a körülményeket egyik reggel (nem tettem még senkivel sose ilyet, ég is a pofám) megnéztem az smseit. Egy csajtól találtam 2 sms-t az egyik "láttam h kerestél" c. volt, a másik "sajnálom h lemaradtam az élménybeszámolódról, hinyzooool pusssz". "Havernők" szoktak ilyet írni férfinak? Nem vagyok hisztis típus, nem kérdeztem rá, számba vettem a lehetőségeket. Aznap még felhoztam az témát, de csak úgy átlagosan, nem kettőnkre értve. Szerinte az okos férfi eltünteti a nyomokat..kitörli az smseket más egyéb. Lévén benne volt ez az sms, nem törölte ki, most akkor nem kéne gyanakodnom? Sose voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit tegyek. Szeretem, de nem szeretném azt h sárba tiporják a becsületemet. Sztem a megcsalás valamilyen szinten a tisztelet hiányának jele. A kapcsolat elején-tudva h nem lesz könnyű- a lelkére kötöttem: Fiam, ha meg akarsz csalni, előtte akár 2 perccel is, de hívj fel, és dobj ki mert azt a megaláztatást h engem megcsaltak, nem akarom eltűrni. Régimódi, vaskalapos lennék? Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

2012. márc. 18. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne áruld el,h. láttad az sms-t.Még o lesz megsértodve.Nem fogod tudni,h.azért mert ezzel terel és védekezik: a támadás a legjobb védekezés.Vagy azért,mert meglepodik,h. megnézted,s egy világ dol ossze benne.

Amugy jol tetted,h.megnézted...ember sose lehet eléggé ovatos. Van kapcsolata csajokkal..távkapcsolatnál megesik.Nem szolnék most semmit.Ugy is alakul.

2012. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Most várok, meglátjuk hova folyik miként a dolog, aztán ha a sors azt akarja, hogy ne folytatódjon, kidob elém még egy ilyen témát, és akkor már biztos lesz a végkifejlet.:P
2012. márc. 19. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!