Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kellene tennem? Szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Szükségem lenne a tanácsotokra, kifejtés lejjebb. Férfiak véleményére is nagyon kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Kb 3 éve megismertem egy fiút, akivel egyből vonzódni kezdtünk egymáshoz, de neki komoly kapcsolata van, amiből nem szeretne kilépni, mert úgy érzi, ő élete párja, már gyerekeket is terveznek. Ezért mi "barátok" lettünk, találkozgatni kezdtünk, amiről persze a párja nem tudott és azóta sem tud. A szexuális vonzalom nyilvánvaló volt köztünk, ennek ellenére kb. 1 évig még egy csók sem történt köztünk, de aztán a srác kicsit bizonytalanul felhozta, hogy esetleg lehetne köztünk több. Lefeküdtünk és csodálatos volt. Azóta is így megy ez (lassan 2 éve), találkozgatunk, jókat nevetünk együtt, ha el tud szabadulni, csinálunk hosszabb programokat és persze szexelünk. Nagyon jól megértjük egymást, idő közben a szüleinek is bemutatott, de továbbra is azt állítja, hogy ő szereti a párját és nem fog szakítani. Én szeretem őt, éppen ezért rettenetes ez a helyzet és tudom, hogy már rég nem szabadna vele találkozgatnom, sőt inkább bele sem kellett volna mennem egy ilyen helyzetbe, de mindig úgy éreztem, hogy nem szabad feladni, mert mi előbb utóbb együtt leszünk. Azt sem értem, hogy ha szereti a párját, akkor miért van rám szüksége már 2 éve. Szerintetek van rá esély, hogy szakítani fog, vagy sürgősen felejtsem el? Volt már valaki ilyen helyzetben?

2012. márc. 20. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet veled jobb a szex vagy kell neki egy kis változatosság. Ne várj rá.
2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te is meg a barátnő is elég szerencsétlenül jártatok ezzel a palival...

Most mondjam, hogy szakíts vele? Úgysem fogsz...

2012. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
játszik veled... egyszerre két nőt dughat kb. ennyi a dolog... ilyen hogy szereti, és komoly kapcsolat csak mézes mázos szavak
2012. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon-nagyon helytelen dolog. Nekem az a véleményem, hogy ha veled akarna leni, már szakított volna a barátnőjével. Leghelyesebb lenne, ha elfelejtenéd. Ne várj rá, úgy gondolom, ez felesleges.
2012. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló szituban pár éve. Mindent elsöprő szerelemnek gondoltam a páromat, de megismerkedtem egy másik nővel, akibe beleszerettem, de pár hónapig nem akartam elhagyni a biztosat, aki szintén nagy szerelem volt, akivel terveztem családot. De meg kellett hoznom a döntést, hiszen eljátszotta velem a NŐ, hogy külföldre megy. Úgy döntöttem, hogy akkor megyek vele, hiszen szerelmes vagyok belé, megvettem a repülőjegyet is. Lezártam a régi kapcsolatom és belevágtam az újba. Azért elrepültem haverokkal, ha már volt jegyem. A NŐ azóta is a párom és soha nem fogom elhagyni, megcsalni. Mindennél jobban szeretem és örülök, hogy döntöttem akkor. Nem volt könnyű érzelmileg, de ha már más is bekerül a képbe, akkor az nem lehet olyan jó kapcsolat.
2012. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha valakinek még van kedve, nyugodtan írja le a tapasztalatait.
2012. márc. 21. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Igy van..így kényelmes neki.Igazán egyikotoket se szereti,de valami modon mindkettotokhoz vonzódik.Biztos h.kell neked a pasi?Ha mégis téged választana,nem félsz,h. ugyanugy lenne melletted barátnoje?Válaszút elé kell állítani.Vagy féltékennyé tenni..pl.lenne egy barát jelolt,mert ez a helyzet így soká nem tarthato...egy párt szeretnék,téged...dontened kell.

Vagy nem kockáztatsz,s minden megy tovább...amíg nem un rád.

2012. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!