Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Neked ez megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked ez megcsalás?

Figyelt kérdés
Megtudnád,hogy a barátod/férjed most készülne egy randit szervezni egy lánnyal,persze titokban.A nőről tudni kell h sokszor tett már rá célzást,h mi lenne h összemelegednének és ő nem csak beszélgetni akar(ő nyitott kapcsolatban van) Neked ez megcsalás lenne,ha pl elmenne a randira,de nem lenne köztük a jól megbeszélt szex?mit tennél? 26/L

2012. ápr. 7. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
követném, oszt megkérdezném mit csinál mégis...
2012. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

1. "a jól megbeszélt szex" a te fejedben létezik, ne kezeld tényként.


2. Ha csak beszélgetnek, az miért is lenne megcsalás? Tán Te nem találkozhatsz más férfiakkal?


Ne engedd, hogy a féltékenység elvegye az eszedet. Ha lefekszik/csókolózik mással, az megcsalás. Ha nem, az nem. Szerintem ez ilyen egyszerű.


Ezeken kívül: 1000 és egy oka lehet, hogy találkozzanak, nem okos dolog rögtön a szexre, a megcsalásra gondolni.


24F

2012. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Alaptalanul nem szokásom féltékeny lenni. Nem csak az én pici fejemből pattant ki a szex szó. Véletlenül megláttam a beszélgetést. Kikötötte a leányzó,hogy ez nem sima dumálunk,kávézunk dolog,hanem randi.meg h ő nem csak beszélgetni szeretne.
2012. ápr. 7. 11:35
 4/13 anonim ***** válasza:

"randit szervezni egy lánnyal,persze titokban."


Ez nekem megcsalással egyenértékű dolog.

Persze csak akkor,ha a ez a kijelentésed megalapozott.Baráti jellegű,vagy üzleti stb találkozás szerintem sem megcsalás,bejelenteni sem köteles,de azért úgy gondolom egy jól működő kapcsolatban a kommunikáció is jelen van,tehát szólnia illene..23/F

2012. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. Kiraknám.
2012. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Alaptalanul nem szokásom féltékeny lenni. Nem csak az én pici fejemből pattant ki a szex szó. Véletlenül megláttam a beszélgetést. Kikötötte a leányzó,hogy ez nem sima dumálunk,kávézunk dolog,hanem randi.meg h ő nem csak beszélgetni szeretne."


Ezek alapján már megcsalásnak minősül szerintem.Várd ki a végét,aztán hajítsd ki a srácot a bús pba.23/F

2012. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem alapból a randi szó nem szimpatikus. Mi az, hogy még meg is beszélik, hogy ez nem egy szimpla haveri találka és a párod belemegy? Lehet ez még nem tényleges megcsalás, de eszméletlenül megalázó dolog és bizony rákérdeznék, hogy ezt most még is hogy gondolta!? Ha randizgatni akar másokkal, akkor pakoljon, költözzön el, legyen vége a kapcsolatunknak és mehet...
2012. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"2. Ha csak beszélgetnek, az miért is lenne megcsalás? Tán Te nem találkozhatsz más férfiakkal?"


az a rész elkerülte a figyelmedet, h titokban beszélnek meg RANDIT?????

2012. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás nekem, de dobnám.

Velem senki ne szórakozzon.

2012. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Szakíts.
2012. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!