Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt vajon? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vajon? Miért?

Figyelt kérdés
párommal 6. éve vagyunk együtt született egy kislányunk ő most 9 hónapos a párom dologzik és beszéltünk telefonon amúgy is egy féltékenyebb típus vagyok de elfelejtett kinyomni arra hivatkozott hogy mennie kell hogy jött egy ügyfél műszerész és állítólag pont őt keresték één persze kihasználva az alkalmat miután csak ő volt most bent a szervízbe a főnöke elutazott a kollegája pedig lebetegedett ezért volt egyedül és egyszer csak hallottam telefonon keresztül hogy egy nő elkezd nyöszörögni és egy férfi és utána csattogás hát igazából halottam hogy valaki szeretkezik ezután amikor beszéltünk arra fogta hogy Tv2 ő műsorán van egy film és abból halottam ezeket a hangokat szerintem hüjének akar nézni segítsetek mit tegyek

2012. ápr. 4. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mond neked valamit az a szó, hogy KÖZPONTOZÁS? Legalább egy qrva vesszőt kitehetnél néha.
2012. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam ki a kérdést hogy egyes embeek belekössenek ha megtennéd hogy nem rontod itt a levegőt azt megköszönném,,,,,,,,,,,,,,,,,
2012. ápr. 4. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
ha megcsalt volna, akkor azt úgy teszi, h nem nyomja ki a telefont?
2012. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nézd meg a text-en milyen film ment épp akkor :D
2012. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy vicc kedves kérdező, nem én rontom itt a levegőt, egyszerűen képtelenség értelmezni a kérdésedet. Illetve úgy értelmezem ahogy akarom, elvégre az írásjeleket én teszem ki ugye. Na akkor lássuk:


"párommal 6. éve vagyunk. együtt született egy kislányunk, ő. most 9 hónapos a párom, dologzik és beszéltünk telefonon. amúgy is egy féltékenyebb típus vagyok, de elfelejtett. kinyomni arra, hivatkozott, hogy mennie kell. hogy jött egy ügyfél, műszerész és állítólag. pont őt keresték, één persze kihasználva. az alkalmat miután, csak ő volt most bent a szervízbe, a főnöke. elutazott a kollegája. pedig lebetegedett, ezért volt. egyedül és egyszer. csak hallottam telefonon keresztül, hogy egy nő. elkezd nyöszörögni és egy férfi? és utána csattogás... hát igazából halottam. hogy valaki szeretkezik ezután? amikor beszéltünk? arra fogta hogy Tv2 ő. műsorán van egy film, és abból halottam ezeket. a hangokat szerintem hüjének akar nézni, segítsetek mit tegyek?"


Tessék, válaszokat lehet küldeni a kérdezőnek priviben.

2012. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Néztem már és ismerem azt a filmet majd letöltöm és akkor leglább meg tudom magam nyugtatni ha nem csalt meg ha meg igen akkor meg sajnos nem sok esély van rá hogy együtt maradunk :( ja ő soha nem nyomja le a telefont volt már rá példa hogy közel 40 perc után vete észre hogy még midnig megy a hivás hozzáteszem akkor nem velem beszélt nálunk nem nagyon számít a dolog mert mi ingyen beszélünk nem tudom mit tegyek nagyon fáj ha megcsalt de a bizonytalanság még roszabb már jön le a film épp most töltöm le kíváncsi leszek de addig is meg fogok őrülni egyébként a törvényszéki héják volt ez a film ami ment
2012. ápr. 4. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:
de miből veszed h megcsalt? most ez alapján hülyeség bármit is feltételezni.....
2012. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a fülem csalt de nem hiszem halottam az egészet és nagyon roszul esett nem tudom mit tegyek megvádolni se akarom hogy megcsalt hiszen ha nem tette akkor akár a kapcsolatunk is rámehet
2012. ápr. 4. 14:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Megnézted a filmet? Szerintem azért meg lehet állapítani,h. film volt-e....
2012. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudhatjuk, te ismered a párodat....
2012. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!