Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak kinyal egy férfi, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak kinyal egy férfi, az megcsalás?

Figyelt kérdés
Ha semmi csók, és más egyéb, az megcsalásnak számít?
2012. ápr. 1. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
rohadtul az
2012. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ a barátodnak mi számít megcsalásnak..
2012. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a férjemnek...
2012. ápr. 1. 16:49
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
ha téged nem zavarna, ha őt leszopná valami ribi, akkor nem számít annak
2012. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
AZ
2012. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem az. Én az önkielégítés egyik formájának mondanám. A megcsalás az, ha a párod mellett valamilyen érzelmi jellegű kötöttség alakul ki egy másik férfival, így az ő érzéseit "megcsalod".
2012. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Azaz bátorítsátok csak fel, hogy nyalassa ki magát egy másik férfival, aztán menjen tönkre a házassága és, hogyha netán egy gyereke is van a kérdezőnek, akkor ő szívjon 2-3 éven keresztül a válás miatt, ami a megcsalás következménye lesz egy idő után, amit meg a ti bátorításotoknak eredménye lesz...-.-"
2012. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
igen, egyértelműen az, nem is értem hogy merülhet fel az hogy nem számít megcsalásnak...
2012. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Bourne válasza:
75%
Még szép, hogy megcsalásnak számít.
2012. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
hja, ha nem csókolóztok, meg más egyéb, csak beszélgettek, és a lepedékes nyelvével kinyalja lucskosod, és utána, mint aki jól végezte dolgát, haza mész a férjedhez, és élitek tovább a mindennapjaitokat. Ez nem megcsalás, ez egy aljas szemét dolog, már hogy a gondolat is felmerült benned. Ez ha még meg sem történt, csak elképzelted, szerintem már megcsalás.
2012. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!