Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek, ha rátok írna egy fiú, flörtölne, de közben kint van, hogy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elküldenétek, vagy lesz.rnátok, hogy van barátnője, és belemennétek?

2012. ápr. 20. 10:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak, akik képesek voltak értelmesen válaszolni :) elbeszélgettem a sráccal megint, de amikor kezdett flörtölni, a képébe nyomtam, hogy a csajod mit szól ehhez? erre egyből visszavett, azóta nem is írt rám ;)
2012. ápr. 21. 02:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Általában tényleg elég, ha felhozod a lánykát, akkor visszavesznek. Én viszont elküldeném a szerencsétlen barátnőnek, hogy mit alkot a párja. Én annak örültem volna, ha másik is így tesznek velem.
2012. ápr. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
szerintem nem szerencsés elküldeni, mert sok csaj annyiba bele van esve a pasijába, mint vak ló a gödörbe. a pasi kimagyarázza magát, a csaj elhiszi, és akkor én leszek a szemét k*rva, aki kavart.
2012. ápr. 21. 15:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Megmutatod neki, aztán közlöd, hogy téged nemérdekel az egész, hagyjon ki belőle. Lehet ez így nem korrekt, de én ezt tenném.
2012. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha a srácot rázod le, egyetértek abban, hogy nem szerencsés elküldeni a beszélgetést. Valószínűleg a barátnő téged okolna, vagy téged is, ami gondolom nem hiányzik neked...Az ő dolguk, hogy mennyire korrektek egy kapcsolatban, meg nem neked kell felvilágosítani a lányt, hogy a barátja milyen...Egyszer én kaptam egy ilyen beszélgetést mailben, csak akkor egy jó barátnőm küldte el, az ő egyik ismerősére nyomult rá az akkori pasim..:S De ez egészen más, mert én biztos forrásból kaptam ezt, és tudtam, hogy a barátnőm nekem akar jót, és ezért is küldte el, hogy tudjam mit művel a barátom...Viszont, ha nem ismered a csajt, akkor jobb, ha hagyod, mert szerintem nem hálálkodni fog, inkább lead majd mindennek...
2012. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!