Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi köztetek akinek már több komoly kapcsolata is volt és még sosem csalt meg egy barátnőjét sem?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom leginkább, akik "kapósak" a lányok körében, tehát nem azért nem csaltak meg senkit senkivel, mert nem volt rá lehetőségük. Ja, és már egy csók is számít!

2012. jún. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

És a csók honnan kezdődik?

Egy félig szájra puszi, úgy hogy én nem is akartam???

:)

25F

2012. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egynek itt vagyok én. A pár rövid kapcsolatom után/azokat sem csaltam meg/ jött egy 6 éves, majd utánna egy 3 éves... Nem csaltam meg egyiket sem, még szájrapuszival sem. Nem is tenném eztán se.
2012. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
második vok. Lehetőség volt, lett volna, de nem akartam, nem is bírtam volna megtenni.
2012. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha hosszabb időn keresztül együtt vagy valakivel, az önmagában nem nevezhető komoly kapcsolatnak, ha meg tényleg nagyon oda vagy valakiért, akkor meg el nem tudnád képzelni hogy más nőket csókolgassál... ha meg a barátnőd nem különb akármelyik szintén csinos lánynál, akkor meg hol van a komoly kapcsolat?
2012. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval csak 2 és felen vagytok. Ez nem túl bíztató...:)
2012. jún. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!