Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfit izgat más nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány23 kérdése:

Minden férfit izgat más nővel való sex párkapcsolat ide vagy oda?

Figyelt kérdés
És akit izgat meg is teszi? Vagy a barátnőért képesek vagytok magatokat visszafogni? Egyáltalán minek kell más nő párkapcsolatba??

2012. júl. 19. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat vagy párkapcsolat? Mert a "szex párkapcsolat" elég idiótán hangzik.
2012. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

sex

nem lehetne szexnek írni? magyarok vagyunk, vagy mi

2012. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha az embernek van egy egészséges kiegyensúlyozott párkapcsolata, akkor eszébe sem jut, hogy más nővel szexelne... Leglaábbis nálam így műxik...
2012. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat egy "kérdőjel" kimradt ez két gondolat lenne...
2012. júl. 19. 12:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugyan nő vagyok,de szerintem egy normális,jól működő kapcsolatban nincs szüksége a férfinak másik nőre!!

Ha meg mégis akkor az egésznek nincs értelme.

2012. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Véleményekre és tapasztalatokra vagyok kíváncsi és nem helyesírási és értelmező szótárra. kösz
2012. júl. 19. 13:01
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

A férfiakat - engem is - általában izgatja egy szexuális kakapcsolat egy másik nővel. Illetve konkretizálva, szex egy bizonyos másik nővel.

De érdemes tisztázni, hogy az "izgat a dolog" nem jelenti hogy "lefekszem egy másikkal". Ez két kategória. Egy stabil, jó és kielégítő párkapcsolatban a férfiak többsége megmarad az "izgat a dolog" verziónál.

Ez az én személyes tapasztalatom. ( természetesen volt arra példa, hogy megcsaltam az aktuális párom... Az a párkapcsolat - utóbb kiderült - nem volt jó...

2012. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én veled szexelni akarok! <3
2012. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Igen, minden férfit izgat. És szerintem annak nők is, akiket izgat a más férfivel való szexkapcsolat annak ellenére, hogy jól működik a saját kapcsolata.

Minden dolog egy idő után unalmassá válik, és akkor vágyunk az újra.

Az már kérdés, hogy van e bennük annyi erő, hogy ezt a vágyat a saját kapcsolatunk feljavítására fordítjuk, vagy inkább gyáva módon máshova menekülünk.

2012. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha szerelmes vagyok beléd és még k*rva jó csaj is vagy, minek kellene más?
2012. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!