Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfit izgat más nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány23 kérdése:

Minden férfit izgat más nővel való sex párkapcsolat ide vagy oda?

Figyelt kérdés
És akit izgat meg is teszi? Vagy a barátnőért képesek vagytok magatokat visszafogni? Egyáltalán minek kell más nő párkapcsolatba??

2012. júl. 19. 12:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nah ez az amit én sem értek hogy akkor miért?? ha minden ok
2012. júl. 19. 13:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig a 13:05-ös már remekül megválaszolta.


Amúgy a férfiak más nőkkel is szexleni akarnak a párkapcsolat ellenére, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretne téged a párod. (Lehet jó a párkapcsolatban a szex, de attól még vágyik a változatosságra, újra, kipróbálna mást is az ember.)

2012. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, olyan nincs, hogy egy kapcsolatban mindig minden okés. Nincs tökélete férfi, tökéletes nő, így tökéletes kapcsolat sem létezik.

Sokan azt hiszik, hogy ha már van valakijük, akkor soha többé nem lesznek szerelmesek. Nem a frászt nem! A szerelem elmúlik a párod iránt, jobb esetben marad a színtiszta szeretet (manapság nem igazán így működik) DE megjelenik valami vadi új bige, aki fú de szexi, fú de jó, fú de szép...és hopp! Máris megvan a szerelem, és a fantáziálgatás.

Persze én is azt mondom, hogy nem éri meg minden múló kalandért eldobni a párodat, mert akkor életed végéig a múló kalandok után fogsz mászkálni egészen addig, amíg már a kutyának sem fogsz kelleni.


Értjük már?

2012. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egy kis fantázia kell néha, főleg ha stresszes életet élsz! Nem jelenti a megcsalásra való kizárólagos hajlamot! Én nő vagyok, és, igen, szoktam fantáziálni az ágyban, sajnos nehezen indulok be, ez van!
2012. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jakoda Annamária válasza:
Van úgy, és csak a szex miatt, kizárólag a szexuális fantáziájának a játéka lehet. A kiváncsiság, mint pl.: pasi két nővel, vajon milyen lehet, kipróbálná , éppen ez izgatja. Miért, egy párkapcsolaton belül is lehetnek és ez nem megcsalás. Mindenki fantáziálgat, hazug az aki ezt letagadja.
2012. júl. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!