Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem akarok szerető lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerető lenni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
kicsit hosszú lesz...párkapcsolatban éltem mikor megismerkedtem egy sráccal.ő házas.mindeketten problémákkal küszködtünk,nekem full lapos volt a kapcsolatom.neki romokban a házassága.jó lelki szemetesládák lettünk egymásnak.elkezdtem mélyebb érzelmeket táplálni iránta,ezt elég jól elfolytottam magamban kb 4 hónapig.majd utánna robbant a bomba..szerelmet valott vagy nem is tudom mi volt...és becsúszott egy csók is.azóta folyamatosan keres.nekem már vége a régi párommal.lezártuk a témát már nem szeretjük egymást.de őŐŐő még mindig házas...és szerelmes vagyok,de nem akarok semmit amíg van valakije...közben megőrülök...ennek összesen 8 hónapja,minden nap hív....nem akarok szerető lenni,nem akarok házasságtörő lenni!de iszonyú nehéz.nektek volt már iyen tapasztalatotok?hogyan tettétek túl magatokat rajta?nem förtelemes ítéleteket szeretnék..meg hogy te k.csög stb..hanem írd le neked hogy volt a hasonló sztorid.köszi

2012. júl. 20. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mondtad neki, hogy ez így neked nem jó, és nem akarsz szerető lenni hanem csak akkor fog műkődni, ha válik?
2012. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

A szereto mindig szereto marad! Van egy ilyen mondas. A nok sokkal batrabbak valtani a ferfiak besz@ribbak...

Tudom mert en is az voltam!

27F

2012. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el amit le írok az általános. Persze vannak kivételek. A pasik ha egy nőt meg akarnak szerezni mindig azt mondják hogy ilyen szar a házassága meg olyan szar. Addig míg meg nem szerzik azt a nőt, a szeretőt megtartják amíg jó nekik,és tartható. Ha olyan rossz lenne a házassága ugyan miért nem lép ki belőle? Ilyenkor jön az hogy a gyerek miatt, vagy beteg az asszony,nem hagyhatja cserbe. De ő a büdös életbe nem fog el válni, mert akkor már meg tette volna. Kell egy szerető, de te mindig a második leszel. Állandóan rohan haza,bujkálni kell,az ünnepeket sem veled fogja tölteni. Ha ezt így vállalod tedd azt,de gondold bele magad a felesége helyzetébe,hogy mit érez majd ha kiderül. És ne hogy vissza kapd ugyan ezt a sorstól.
2012. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

csupa negatív vélemény...

megismertem a párom ( mindketten házasságban, neki gyerekei ) egymásba szerettünk, elváltunk, összeházasodtunk...

van ilyen....

2012. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Légy következetes. Ha úgy állsz a dologhoz, hogy nem akarsz szerető lenni, akkor nem is légy az.

2. Gondold meg, hogy komolyan akarod e. Ha simán megcsalná a nejét veled, akkor mi garantálja, hogy téged nem csalna e meg egy új nőcivel?

3. Beszéljétek át. Mondd el neki, hogy te nem zárkóznál el, de előbb zárja le a házasságát a feleségével. Ígérgetésekre ne ugorj, mert sokszor nem minden arany, ami fénylik. Mindegyik ígérget...

2012. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4. válaszoló... igen van ilyen, csak BAROMI ritka...
2012. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom mint elõttem páran.Ne legyél szeretõ.Nagyon sok gyötrõdéssel,lelki évõdéssel,jár az ilyen státusz.Nem éri meg.Azért a pár ehgyütt töltött óráért.Az már szent és igaz,hogy a pasi bepróbállkozik a lehetetlennel is szinte,hogy megtartson,de mikor érzi hogy nyert ügye van,akkor már kevesebbek lesznek a hívások,üzik stb.Csak mikor használlni akar akkor nyomúl jobban.Gondold meg.És legyél erõs és kitaró,ne add a becsületed a hazug szavakért.
2012. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azt még le kell írnom hogy egy éve külön élnek,más országban
2012. júl. 20. 19:16
 9/13 anonim ***** válasza:
15.32 Csak azt ne mond hogy simán mentek ezek a dolgok!Ne mond azt hogy mindenki áldását adta erre. Mert ha igen, akkor megért már ez a dolog, mert szeretet nem volt egyik régi kapcsolatban sem. Sem a te részedről a régi párod felé, sem ő részéről a régi párja felé. Ilyen van,csak ritka mint a fehér holló.
2012. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A tartásod csodálatra méltó!

Engem most lehet lepontozni, de én 21 éves koromban szeretői státuszba kerültem, egy 27 éves, nős férfibe szerettem bele. A viszonyunk egy évig tartott, fájdalommal, sírással, sok szépséggel, sok örömmel, még több kárral. Sokat szenvedtem. A felesége is. És ő is. Nekem nehéz, fájdalmas tapasztalat volt, nem csinálnám újra.

Ha most lennék hasonló helyzetben megmondanám, hogy ha akkor is elválik, ha én nem vagyok, akkor utána keressen meg. A te esetedben, ha más országban élnek, esetleg csak anyagi megfontolásból nem válnak, de minden tekintetben külön élnek, akkor beszélni akarnék a feleséggel és hallani az ő szájából is.

Sok erőt, kitartást, szerencsét!

2012. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!