Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 1 hónapja járok eggyütt de már előtte 1 hónappal próbálkoztam nála hogy legyen valami majd most így az 1 közös hónapunkra. Megint szabad akarok lenni itt a nyár. Egy rakás buli. Rakás csaj. Hülyíteni meg nem akarom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 12:20
 1/5 anonim válasza:
Szakításról még nem hallotál?:D
2012. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát te tudod. Ha egyedül akarsz lenni szakíts és mondd meg neki hogy te élvezni akarod az életed. De szerintem hülye hozzáállásod van mert sok barátnőd lesz még ha most így állsz hozzá (rossz értelemben). Más csajjal is valószínűleg összejössz, akkor minek ezt dobni? Te tudod.. de szerintem később megbánhatod a dolgot.. :)
2012. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 okoska31 ***** válasza:

és csodálkozunk, hogy minden férfit disznónak tartanak?


NÖVESSZ GERINCET!!!!

2012. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, hogy ezt nem tudod! Szakíts vele és mond meg őszintén te csajozni akarsz nem akarod elkötelezni magad inkáb nem vagy te szerelmes belé, de utána ne gyere ide sírni, hogy hogyan hódítsd vissza mert, ha lesz a csajnak esze nem megy vissza hozzád!! Sok sikert!!! 24F
2012. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szakítottam és mindent amit éreztem elmondtam neki és igazatok van nem szerettem és ezt is elmondtam neki !
2012. júl. 14. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!