Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért csókolt meg? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csókolt meg? Mit érezhetett, mit gondolhat most? (Bonyolult érzelmi/szerelmi sokszög sztori a leírásban. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy senki nem gondolatolvasó,de szeretném a segítségeteket kérni.

17 éves lány vagyok és van barátom több,mint 1 éve. Nagyon szeretem,de vannak vitáink és nagyon meg tud bántani. Viszont van egy nem túl régi barátom,akivel eleinte utáltuk és állandóan piszkáltuk egymást,de azóta szinte a legjobb barátok lettünk. A személyiségünk szinte teljesen egyforma,sőt! Ugyan olyanok vagyunk csak ő fiú én pedig lány vagyok. Mindenki mindig mondogatta körülöttünk, hogy mennyire összeillünk és szikrázik a levegő köztünk, de természetesen tiltakoztunk mindketten. Aztán egy idő után mindig mikor a barátom megbántott,akkor Ő volt ott, hogy megvigasztaljon,bár a konkrét problémákba nem szívesen avattam be, de a kedvemért felelősnek érezte magát, és megnyugtatott.Itt kezdődtek a bajok. Egy idő után tudtam, hogy kedvelem, de neki ott a barátnője,nekem a barátom és nem is akartam ezen változtatni, szóval maradtunk,ahogy voltunk. Baszogattuk egymást,mint legjobb barátok,nekem ennyi elég is volt. Aztán jött egy 3 "napos" buli,ahova a szoros barátainkkal mentünk, velünk együtt voltunk 10-en. Az ő barátnője és az én barátom nem jött.

A buliban iszogattunk,jól éreztük magunkat és párszor a este folyamán úgy éreztem, hogy meg akar csókolni. Feküdtünk a fűben és úgy helyezkedett mindig mikor felültem, hogy mire visszafekszem még közelebb legyen. A fejét oldalra fordította és pont úgy nézett, ahogy olyankor néz az ember,mikor csókra készül (ismeritek biztos), de szeretem a barátom,elhúztam a fejem. Aztán másnap délelőtt minden ment tovább,jól elvoltunk a többiekkel, de jött az este. Többször elhívott,mindig más-más indokkal,és folyton beszélgettünk. Aztán felhozta, hogy ha nem lennének zavaró tényezők, Ő akarna engem, szeretné, hogy járjunk és megígértette, hogy egyszer megpróbáljuk. Erre nem mondtam semmit. Aztán az előző estét emlegette, hogy azt hitte, meg fogom csókolni és végig az pörgött a fejében -állítása szerint-,hogy egyáltalán nem bánná,sőt! Aztán elindultam vissza a többiekhez, mert tudtam, hogy mindketten ittunk és nem lesz jó vége,de megállt előttem és kitárta a karjait, hogy öleljem meg. Megöleltem, de ahogy Ő ölelt..olyat még életemben nem éreztem. Alig tudta, hogy fogjon,simogatta a hátam,megfogta a tarkóm,beletúrt a hajamba és csak szorított.Aztán engedett az ölelésen és megint olyan arccal nézett rám,tudtam,mit akar. Én tiltakozásképp az arcom beletemettem a vállába és folytatódott az ölelés, aztán megint engedett az ölelésen, de annyi érzést adott át vele... hogy elgyengültem...mégiscsak érzek valamit iránta és megcsókolt.Aztán csak csókolt,csókolt.Egyszer csak belehasított, hogy mit tesz,abbahagyta és elindult vissza, de visszafordult és még egyszer megcsókolt. Aztán folytatódott az este, senkinek semmi nem tűnt fel látszólag. Eloltottuk az este elején gyújtott tüzet és bementünk a szállásra. Ott bent baromkodás ment egész éjjel,feküdtem az ágyamban és odafeküdt mellém. A takaró alatt megfogta a kezemet,amikor pedig lekapcsolták a villanyt újra és újra csókolt majd elaludtunk.

A buli óta nem sok minden változott,csak mindig azt bizonygatja, hogy mennyire szereti a barátnőjét. Sok hiányosságot pótol velem, persze nem testi dolgokra gondolok,mert nem vagyok egy k*rva,de velem vitatja meg a legkisebb problémáit,nekem beszél a napjairól, hogy mi bántja,mi jó történt vele és olyan nézeteltéréseink/vitáink és kibéküléseink vannak, amilyet az ember a párjával való kapcsolatában folytat. A barátnőjével ezek egyikét sem teszi meg. Minden nap beszélünk,ha van valami program vagy történik vele valami érdekes rögtön hív,SMS-t ír vagy este keres facebookon. Nélkülem szinte nem is megy bulizni sem és,ha mégis, akkor másnap elvétve ugyan, de megjegyzi, hogy sz*r volt, hogy nem voltam ott. Lehet túlértékeltem a tetteit, de segítsetek, hogy mit gondolhat? Lehet, hogy akarna tőlem valamit, de a kapcsolataink állnak útjába? Ha nem lennének, akkor akár lehetne valami vagy csak szórakozik velem és inkább ne foglalkozzam vele? Miért csókolt meg? Miért engem?

Köszönöm a türelmet és -előre- a válaszokat is!



2012. aug. 13. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl hosszú a szöveg, bocsi nem olvastam el csak a kérdést. Gondolom jóérzés volt neki, ha szerelmes beléd, ha meg nem csak azt gondolta, h húú, de jót fog d.gni.
2012. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Scaramanga válasza:
Én elolvastam és sztem szerelmes beléd !
2012. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves második válaszoló. Kifejtenéd kicsit az álláspontod? Nekem kicsit zavaros az egész és már kezdek begolyózni,kell kicsit a külső vélemény.:)

2012. aug. 13. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelmes beléd.

És szerintem te is belé...

Ezt (mármint az előbbit) pont azzal bizonyította/d, hogy írtad, hogy nem a testi dolgokat pótolja veled. Ergó, a barátnője biztos jó az ágyban, de vannak más dolgok amik talán fontosabbak és hiányoznak neki és azokat tőled akarja megkapni és meg is kapja.

Szerintem te is így vagy ezzel.

A lelki dolgokat akarod tőle megkapni, amiket a barátodtól nem kapsz meg.

Ezek nagyon fontosak egy kapcsolatban és ha ti ezt egymásban találtátok meg, akkor talán együtt kéne lennetek.

Hiszen a barátságotok is mutatja, hogy milyen jól megvagytok együtt.

És szerintem vagytok annyira értelmesek, hogy ha egyszer szakítanátok akkor egy normális viszony megmaradjon köztetek így nem veszítenétek el egymást.

De szerintem jódarabig együtt lennétek:)

Próbáljátok meg.

2012. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Scaramanga válasza:
Igen én is a lelki dolgok miatt gondoltam erre..abbol amit itt leirtál ez jön le !
2012. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló,nagyon köszönöm a válaszodat!

Igen,talán sokkal többet érzek ...jó,hagyom a hülyeséget,igen,beleszerettem. Biztos jó páros lennénk, ezt Ő is elmondta egyszer,így a szemembe,még csak nem is én hoztam fel,de Ő is és én is ragaszkodom a páromhoz.Hogyan tudnánk továbblendülni ezen? Az idő mindent eldönt majd? Persze, a jól bevált,tartós kapcsolatból én sem fogok csak úgy kiugrani..de nem tudom mit gondol. Nem tudom, hogy csak a pia beszélt-e belőle,mert az eset kapcsán úgy nyilatkozott, hogy ,,részeg voltam és...megtörtént"nem tudom, hogy akarná-e. Bár mindenki mondja, hogy igen,de nem tudhatom biztosan és engem megőrjít a helyzet.:/ Mit tehetnék?

2012. aug. 13. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Én pont abban a helyzetben voltam mint most te. Amúgy a 3. vagyok:)

Na jó, annyi különbség van, hogy köztünk nem volt semmi, nem csaltam meg a barátomat, de elmondtuk, hogy beleszerettünk egymásba, a srác küzdött értem kitartóan, úristen...annyira szerettem volna vele lenni...de iszonyatosan féltem:/

Ismertem, de akkor is féltem, hogy milyenek lennénk egy kapcsolatban. Oké, hogy barátokként jól megvagyunk, de egy kapcsolat más és mivan ha nem olyan lesz mint, ahogy elképzeltük...szóval csak agyaltam agyaltam, addig amíg a srác megunta (jogosan szerintem) és megszakított velem minden kapcsolatot. Nagyon szomorú voltam, vagyok, de megértem. Ma már épphogy csak egymásra nézünk az utcán köszönünk egy hellót és ennyi. A barátommal is jó, mert szeretem, őszintén. De valami mégis a másik srác felé húz a mai napig...minden nap eszembe jut, megdobban a szívem ha meglátom. Sokszor volt azóta mélyponton a kapcsolatunk a barátommal és akkor mindig eszembe jutott, hogy a másik srácot kellett volna választanom. De, hát ugye nem látunk a jövőbe, sosem tudjuk milyen lenne ha...

Az én véleményem az, hogy válaszd a másik srácot, próbáld meg vele. Merésznek kell lenni:)

Nekem is annak kellett volna.

Csak ügyesen:)

2012. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A mi helyzetünk egy csöppet bonyolultabb,ugyanis nem tudom Ő mit akar,mert neki van barátnője.:)
2012. aug. 14. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Megcsókolt...vajon mit akarhat?:) Amúgy meg én biztos számon kérném, mondja el, hogy mit érez és ne szórakozzon veled.
2012. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én elmentem a szöveget és majd egyszer elolvasom....
2012. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!