Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom! Szintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom! Szintetek mit tegyek hogy neki is fájjon? Nekem hatalmas fájdalmat okozott, csaljam meg én is vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 20:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hogy akarod megcsalni, ha már nem is vagy vele??

Látom, tisztában vagy a fogalmakkal.

2012. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tényleg jó kérdés, hogy mégis hogy akarod megcsalni ha már nem vagy vele? Meg amúgy is. Megcsalod te is, akkor ő megint visszacsal. Ördögi kör. Értelme nincs. Felejtsd el, ismerkedj, de csak azért ne jöjj össze mással hogy neki fájdalmat okozz! Valószínűleg ha meglátna mással nem is nagyon foglalkoztatná, mivel ha megcsalt alapból nem érdekelted már. Szóval lépj tovább.
2012. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem tudok úgy tenni mintha nem érdekelne. Nem tudom tagadni mit érzek. Nem tudok túllépni rajta. Nem tudom hogyan lesz tovább. Nem tudom miként cselekedjek. Mindezek után mégis azt érzem, hogy szükségem van rá :( Naponta tett, vagy mondott olyan dolgot amivel megbántott egy kicsit, vagy nem tetszett amit csinált, azok a dolgok csak megerősítették szeretetem iránta. Mostmár nem bízom benne, nem tudom mennyi idő kell amig újra bizhatok majd, ha egyáltalán fogok, de nem akarom elvesziteni őt soha!!:(

Úgy érzem, hogy akarom őt, de nem szeretnék újra kibékülni vele. (amúgy amikor a kérdést kiírtam azután szakítottam vele nehogymár ezt vágjátok le az egészből, hogy ha nem vagyunk már együtt hogy tudnám megcsalni.) Mégis arra gondolok, hogy lehet, hogy csak játszott velem..:(

2012. aug. 26. 22:20
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ti lányok mindig a rossz fiúkba szerettek bele, most is írod a megcsalás mellett is napi szinten bántott valamivel.. Miért jó ez nektek? Szerintem ez most egy hatalmas lecke volt neked, hogy jobb irányba vidd az életedet. Idővel adj esélyt egy rendes srácnak, aki tényleg tud szeretni értékel becsül törődik veled. Egyszer tapasztald meg, hogy milyen egy ilyen férfi mellett utána szinte megkönnyebbülsz hogy így alakult az életed. A volt barátoddal előbb utóbb úgyis megtörtént volna. Mert ilyen a személyisége, aki egyszer képes ilyesmire többször is az. Mert valójában nem tisztel téged. Ezért minden egyes nap amit azzal töltesz hogy miatta bánkódsz elvesztegetett idő. Nem érdemli meg. Nem tudom hány évesek vagytok, de tételezzük fel együtt maradtok esetleg összeházasodtok és utána csal meg. Ezerszer rosszabb lett volna, most megvan az esélyed tiszta lappal nyitni következmények nélkül. Tanulj az esetből, adj esélyt egy rendes srácnak. A volt barátodon lépj túl, engedd el mivel szakítottatok a megcsalás felesleges és már nem is aktuális, lehet ez nem fog jólesni, de lehet egyébként sem értél volna el vele semmit. Ami viszont zavarhatja, ha látja hogy mennyire boldog vagy valaki mással tartósan (nem egyéjszaka) addig is az hogy levegőnek sem nézed. Lehet csak az egoja miatt próbálkozni fog közeledni na ekkor kell még jobban elkergetni a fenébe és megeszi a fene. Ha visszafogadod vesztettél és újra meg fog csalni. 100%. Lépj tovább!!
2012. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Egyszer mindenkinek meg lehet bocsátani.

(Ha olyanok a körülmények).

Ismertem egy srácot, aki megcsalta a barátnőjét, de már másnap nagyon megbánta. Nem tudott se enni, se inni, se dolgozni. Haza is küldte a főnök.

Túl nagy volt a kísértés és későn jött rá szerencsétlen idióta kit is szeret igazából.

2012. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
2012. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!