Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha mással találkozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Mit tegyek ha mással találkozik?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 hete kezdődött hogy chat-el és ismerkedik fiukkal lányokkal és ez odáig fajul hogy most egy fiú elhívta találkára melyre el si ment a barátnőm. De a fiú közölte vele hogy mást is akar tőle, megcsókolni meg hívta is magához de csak it helyben találkoztak... Persze én erről nem tudok semmit de láttam mit beszélgettek mert elmentette a számítógép. a fiú nem jött el szerencsére. párom mondja hogy szeret meg ugy tesz mintha nem is lenne ilyen szituáció sőt még jobbak most ezek az idők mint bármikor jobban kiván és szeret azt mutatja felém. nagyon kétségbe vagyok esve mert szeretem nagyon :( belehalok ugy érzem !


Most mit tegyek? ő nem tudja hogy én tudok ezekről...

Itt már csak én jövök ki vesztesen a dologból?



2012. aug. 27. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar beszéld meg vele! nem lehet belőle semmi baj hogyha tényleg szeret téged :)
2012. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél balek, mindenképpen kérdezz rá vagy mondd el neki, hogy tudod, mielőtt még valami komolyabbat is tenne a hátad mögött.
2012. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha őszintén szeretne nem ismerkedne más pasikkal!Az hogy normálisabb veled mostanában az minden bizonnyal a lelkiismeret furdalásának tudható be...úgyhogy felejtős ez a kapcsolat..
2012. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez a csaj nem szeret téged, teregesd ki a kártyáidat nyugodtan. Én szembesíteném a tettével.
2012. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

vagy lehet csak tartalékosnak hagy bent mig men ismerkedik meg vele jobban és nem jönnek össze? van értelme annak hogy elmondok neki mindent és hogy válasszon vagy én vagy ő? vag csak mondjam azt hogy megbocsájtom neki ezt a kis botlást csak akkor hagyja ezt az egészet ebbe és válasszon engem? szeretem őt és nem akarom elveszíteni.


Nemrégiben 2 éve igy vesztettem el a volt párom hogy megismerkedett mással majd 4 hónap után szakitott velem és összejött a pasival... nem akarom ezt mégegyszer átélni abba majdnem belehaltam. Mellesleg én nem találkozok senkivel főleg nem lányokkal és ezt meg is mondtam neki hogy nem akarnám hogy azthiggye hogy megcsalom meg hasonlók nagyon hűséges vagyok etéren.

2012. aug. 28. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:
ha ez már a második csaj, akkor a miérteknél el kell gondolkodni azon, hogy nem unalmasnak találták-e a kapcsolatot veled. Ne vedd bántásnak, ez egy valós probléma lehet, amit meg kell oldani. Persze ez nem menti fel a csajt a ribanckodás vádja alól.
2012. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én találkozok lányokkal. Sőt, néha tapadnak rám. De nem csalom meg a páromat és ezt ő is tudja. Az nem jelent semmit, hogy rá sem nézel másra.

Egy ideje már elmondom a kapcsolat elején, hogy én szeretem a női társaságot, a nők pedig kedvelnek engem. Vagy elfogadja ezt, vagy nem. De még senkit sem csaltam meg.

Lehet hazudni, félre lehet lépni, de akkor vége.

2012. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elhiszem neked de itt többröl van sjnos szó mert az illető eljött csak nem látta a páromat és igy elkerülték egymást most derült ki... akkor holnap első dolgom hogy beszéljek vele? de mit mondjak akkor neki?
2012. aug. 28. 00:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Elrontottam néhol a ragozást...

Ha megváltozott a viselkedése, akkor kérdezz rá, hogy miért! Nem biztos, hogy el fogja mondani, de el fog gondolkozni rajta. Vagy úgy dönt, hogy vége, vagy átgondolja. A kapcsolat elején azt is elmondom, hogy nekem az kevés, hogy "jól elvagyunk, nem veszekszünk". Krízishelyzetben csak megemlítem, hogy mintha langyosabb lenne a kapcsolatunk...

Sose akarj a nő eszére hatni!

2012. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy nő vagy férfi, aki kifele kacsingat egy kapcsolatból az már nem megfordítható. Gondolj csak bele, ha most tegyük fel Téged választ, akkor se lesz soha egy nyugodt pillanatod se, mindig azon fogsz kattogni, hogy mit csinál, hol van és kivel, és hol keresi a menekülő útvonalat.

Az, hogy Te mennyire vagy "unalmas" ahogy írta ezt valaki nyilván nem tudhatjuk, lehet, hogy valamilyen szinten hibás vagy, de én akkor is azt gondolom, hogy ha valaki úgy érzi, hogy nem jó a párjával, akkor az a tisztességes, ha elé áll és közli ezt, nem pedig gusztustalanul félre megy. Lehet itt szépíteni a dolgokat, de lássuk be vajon miért keresi egy nő egy idegen pasi társaságát, miért ismerkedik és chetel a neten?

Én is nő vagyok, és szeretem a párom, pedig komoly problémáink vannak. De soha nem nem próbálkoztam emiatt más pasiknál.

És sajnos az is igaz, a lelkiismeret furdalása miatt oly kedves Veled.

Én keményen szembesíteném a tényekkel, hogy megtaláltad és nyilatkozzon, hogy ezt mégis hogy képzelte. Nehogy már Te érezd magad kellemetlenül, mikor ő tesz ilyeneket. Mindig az sértődik meg ilyenen, akinek vaj van a füle mögött, engem bármikor ellenőrizhet a párom, nem fogok érte haragudni, sőt még jól is esik, hogy félt!

2012. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!