Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te megcsalod a párod? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megcsalod a párod? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Ha megcsalod, az igazából annyira nem is érdekel. Mert szerintem az minősít egy embert és arra nem vagyok kiváncsi. Szerintem nincs semmiféle elfogadható indok arra, ha valaki megcsalja a párját.

Az jobban érdekel, hogy miért nem csalod meg?

Nem is érdekel senki más? Nem vonzódsz máshoz? Nem képzeled el milyen lehet mással sexelni? Csak azért nem csalod meg, mert nem alázod meg és tiszteled annyira? Mert elköteleződtél és ahhoz tartod magad?

Miért?



2012. aug. 30. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem csalom meg, mert kiderülne úgy is és félek attól, hogy vége lesz, mert azt nem akarom

tehát van olyan tekintélye előttem, hogy én egyenesen nem merem megcsalni, mégha akarnám sem tudnám

2012. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 tetro ***** válasza:
73%
Nem mondom meg, mert nagyon korlátolt dolog szerintem úgy tenni fel kérdést, hogy már a válasz előtt ítélkezik a kérdező...
2012. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem voltam egy huseges tipus a volt barataimhoz ,.de amiota meg ismertem a paromat 4 eve es anya lettem,.azota meg valtoztam,.nem erdekelnek mar mas ferfiak egyaltalan ,.mert a parom nagyon jo ferj,.es remek apa ,.nagyon szerencses vagyok hogy ilyen emberrel talalkoztam,.neki a csalad az elso ,ahogy nekem is.es nem tudnam ot meg csalni .meg nem is szeretnem .
2012. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem csalom meg. Szeretem őt és tisztelem, nem lennék ilyen gerinctelen. Vagy, hogy néha elhanyagol szexuális téren, de ez nem ok rá, hogy félrekeféljek. Az ilyen és ehhez hasonló kifogások nem mentség, egyik fél részéről sem.
2012. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sose jutna eszembe!Régebbi kapcsolataimban is hűséges voltam...Sose gondoltam más férfira, hogy milyen lehet! (még rövid kapcsolataimnál sem volt megcsalás a részemről).Aztán a leghosszabb kapcsolatomnál eljött a vég, amikor hirtelen elkezdte az exeimre gondolni, illetve felidéztem régebbi szexuális élményeket. Nem lett volna kivel megcsalni,de a gondolataim miatt tudtam, hogy itt a kapcsolat vége. Hát ennyi. Akit szeretek azt nem csalok meg, akit nem szeretek de együtt vagyunk alamilyen formában,azt se csalom meg :D Monogám vagyok na.Ennyi.
2012. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Több oka van, hogy miért nem csalóm meg, mert szeretem, nem akarom megalázni, nem akarok neki fájdalmat okozni. Valamint ahogy itt már írta valaki, és szerintem nagyon jól meg is fogalmazta, hogy belém ivódott, számomra elfogadhatatlan dolog. Ha megtenném, a saját szememben nagyot süllyednék. Találok vonzónak más férfit, mert hát azt el kell ismerni, hogy nem csak a párunk vonzó, de nem vagyunk ösztönlények. Kicsit önzőségből is, mert ha megcsalom, ő elhagy és rossz lenne a hiánya. Tisztában vagyok azzal, hogy senkiért nem éri meg kockáztatni, azt ami most van (jó apa, szeret, mindent megtesz értem és a kislányunkért, minden hülyeségemet eltűri, pedig tényleg nem vagyok könnyű eset). Hiányoznának a viták, a sértődések, pedig tisztában vagyunk vele mind a ketten, hogy mindig nekem van igazam:D
2012. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem, mert szeretem és nem tenném kockára a kapcsolatunkat.

Persze volt már, hogy vonzódtam máshoz (ez szerintem természetes), de csak szex terén, tudtam, hogy amúgy sosem lennék az illetővel, így megbeszéltem vele, elmondtam, hogy milyen érzéseim vannak és hogy nem akarom megcsalni a barátomat. Azóta, hogy ezt megvitattam az illetővel, már nem is vonz.

Nem beszélve arról, hogy önmagamban csalódnék, ha megcsalnám, egyszerűen undorító lenne.

2012. aug. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

soha nem csaltam meg a férjemet sem a kapcsolatunkban sem azóta hogy házasok vagyunk. szeretem tisztelem őt és nem érdekel másik pasi. nem szenvedek hiányt szerelemben, törődésben, szexben. Jól bánik velem. boldogok vagyunk együtt. nincs okom arra hogy megcsaljam.


az természetes dolog, hogy helyesnek tartok más férfiakat is, és ezzel nincs is semmi gond, de ehhez nem társul fizikai (szexuális vonzalom) mert csak a férjemhez vonzódom úgy.


26/N

2012. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!