Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi állhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi állhat a megcsalás hátterében?

Figyelt kérdés

Főként az az oldal érdekel, amikor egy férfi csalja meg a barátnőjét... de úgy globálisan is érdekel természetesen.

Pillanatnyi gyengeség? Vagy probléma a párkapcsolatban? Vagy létezik olyan, hogy valaki szereti a barátnőjét, de az ösztöne erősebb?

Mondjuk adott egy pasi, aki állítólag szereti a barátnőjét. Mi viszi rá, hogy mégis megcsalja? Tetszhet annyira az adott illető neki, hogy kukába dobja az egészet egy kaland kedvéért? Még ha csak csók is az. Van olyan, hogy közben eszébe se jut, h párkapcsolata van?

Egyéni tapasztalatok is nagyon érdekelnek.

Ja és mielőtt félreértenétek, nincs szándékomban ítélkezni, egyszerűen tudni szeretném a miértjét, nagyon nagyon érdekel...



2012. nov. 19. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az exemmel 6 évig voltunk együtt,megcsalt,lelépett egy fiatal nőcivel,aztán kb 2 hét múlva elkezdte velem csalni az új nőjét,ami immár 7. hónapja tart.Ez nem kaland.Azért lépett le tőlem,mert szerelmes lett.Na de milyen szerelm az,ahol 2 hét után már viszonyt folytat a pasi mással?

Az én esetem önbizalomhiányos pasira utal.Szerintem.

2012. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Olyan van valósan,hogy a pasi nem kap meg mindent az asszonytól,és máshol keresi mert neki hiányzik az az érzés pl.De ettõl mindig az asszony marad az igazi,ez egy nemistudom,kaland is,beteljesülés is,ego növelés is.
2012. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Óó ha tudnám... Nekem is volt egy barátom, akivel olyan jó volt együtt, mint soha senkivel... Viszont volt egy exe, aki a baráti körében volt, kb. 4 havonta azon kaptam magam, hogy összejött a társaság és én ezután mindig levoltam koptatva 1-2 hétig, hogy szeret, de nem tudja hova tenni a kapcsolatunkat. Aztán 2 hét után midig ment a nyalóka, hogy én kellek neki. Viszont az a nő is visszatérő motívum volt, ráadásul pont akkor amikor a legjobb időszakunk volt és elhittem, hogy ó tényleg szeret.


Egy idő után belenéztem a telefonjába és csupa szappanoperába illő sms-eket találtam a leányzótól... Na az betette a kaput.


Mai napig nem tudom miért történt ez...

2012. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
probléma a kapcsolatban. emberek vagyunk, nem állatok, csak tudják uralni az ösztöneiket
2012. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Ha valaki megcsalja a párját, az nem szereti igazán. (Vagy nagyon részeg :D) Szerintem ez állhat mögötte. Vagy önbizalomhiány, bizonyítási vágy, gerinctelenség, kangörcs... A férfiak furcsa lények. :)
2012. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsodleges ok az a jellemtelenseg, es a lelki igenytelenseg. Masik, hogy nem eleg erosek az illeto erzelmei, vagy eleve lelkileg sivar, es nincs igenye tisztessegen alapulo kapcsolatra. Aztan persze az osztonok, a valtozatossag igenye. Ezzel nem is lenne gond, de akkor mondjuk nem kene parkacsolatban lennie, megbantania a masikat. Esetleg ezt latta a szuleitol, es ezt tarjta normalisnak. BIzalmatlansag is lehet ok, es fel, hogy o lesz megcsalva, vagy eleve csak nem erdekli, hogy a masik mit fog erezni, o csak azt teszi amihez kedve van.
2012. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval úgy gondoljátok, h egy férfi, aki megcsalja a párját, csak rossz ember lehet? Jellemtelen, tisztességtelen, meg ilyenek? Utolsó, a válaszodból ez jött le...
2012. nov. 21. 23:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyszer már tettek fel hasonló kérdést, a női és férfi megcsalás eltérhet, a nőknél ez nagyrészt a párkapcsolat problémájában keresendő, nem elég figyelem, törődés stb...szóval leginkább érzelmi kérdés, a férfiaknál meg szimpla vágy leginkább. De persze bosszúvágy is fennállhat mindkét részről, az ok mindíg teljesen más lehet,a körülményeket kell megvizsgálni és akkor meg lesz az ok is, ami széles spektrumon mozog azért..


26/l

2012. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az a férfi, aki megcsalja a barátnőjét, az egy hazug ember.

Eljátszotta párja bizalmát, ezáltal a kapcsolat életképtelen lesz.


Szeretnél más lánnyal szexelni? Mond el a barátnődnek. Jó eséllyel vagy szakítás lesz, vagy lemondasz erről a vágyadról. De lehet, hogy belemegy, és akkor hármas, négyes, swinger...


A lényeg, hogy ha valaki eljátssza a partnere bizalmát, akkor az egy sz*r alak, és a kapcsolatnak is vége.

2012. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Hülyeségeket írtok.

Az ösztön viszi az embert. Ha egy férfi szeret is valakit, jól működik a kapcsolata, ahol megkap mindent, még félreléphet. Ismerek ilyen embereket, de nem érdekel, mert tudom, hogy ez érzelmileg semmit nem jelent és a párja ugyanúgy megkap mindent.

Én hűséges vagyok, de vannak szituációk mikor nehéz megállni. Sajnos nekem is eljár a fantáziám, mikor úgy érzem, hogy lehetne valami, de egyértelműen visszautasítom egy ilyet.

Nem tehetek róla, így van összerakva a férfi, pedig nem is panaszkodhatok, mert mindent megkapok a páromtól.


Nőknél azt mondják érzelmi dolog is van a háttérben, de szerintem náluk is előfordul, hogy csak a testi vágyak miatt lépnek félre, csak ritkábban.

De ezt írják le inkább ők, női fejjel nem tudok gondolkozni.

2012. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!