Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van arra bármi biztosíték,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra bármi biztosíték, hogy a barátnő, amikor buliba megy, nem fog pasizni?

Figyelt kérdés
Én biztos nem bíznék meg egy ilyen lányban, egy buliba bármi előfordulhat. Ti hogy látjátok? (Pasiktól kérdezem elsősorban!)

2012. nov. 17. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem félek ilyentől, nálam jobb pasit úgyse talál
2012. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Első, ez nem így működik. Kicsit túl nagy az arcod, ha azt hiszed, hogy nálad jobbat nem talál. Ha belezúg másba, akkor azt a másikat fogja a legjobbnak találni. Ezt csak azért mondom, hogy vegyél vissza kicsit.


Ha szeret, egyenes jellem és elköteleződött melletted, akkor nem fog megcsalni, akárhány pasival is bulizik együtt.

2012. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A barátnőm nem menne nélkülem bulizni, és nem azért mert nem bízik magában, hanem mert nem akarja magáról levakarni a sok f*szkópét, meg egyedül sem akar táncolni mivel mással nem táncolna csak velem v a bnőjivel :)
2012. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincsen, ha elmegy bulizni, könnyen megtörténhet bármi! Ez a világ sajnos már csak ilyen!
2012. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek - mármint ugyanebből az okból nem izgulok én sem ilyenen :-D - és a második utolsó mondata a komoly válasz erre a kérdésre.

Ha egy buliban képes bepasizni, úgy, hogy a párom, akkor jobb is, ha lelép gyorsan!

2012. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát én ezzel úgy vagyok, hogyha megcsal, akkor nem nekem való. Ha nem csal meg, akkor feleségül veszem :)
2012. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy bármi megtörténhet, fogjátok már fel!! A hűség egy döntés. Ha szeretem a párom és csak Ő létezik számomra, a világ legjobb külsejű faszijai is körülzsonghatnak, leszarom! 3 évig volt komoly kapcsolatom, ez idő alatt nem egy pasi környékezett meg és bizony volt köztük olyan is, akit tuti nem hajtok el, ha nincs senkim! De mivel a páromat szerettem, ő volt számomra az egyetlen és megbecsültem, hogy milyen szerencsés vagyok vele, ezért szépen leépítettem mindenkit, aki bepróbálkozott. Szóval még egyszer elmondom, hogy ilyen NINCS, hogy bármi megtörténhet. Ha a csajod megcsal, akkor ott valami rohadtul nincs rendben a kapcsolattal: vagy nem szeret igazán vagy hiányol valamit vagy csak egyszerűen szar jellem a csaj.
2012. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én eleve nem jönnék össze olyannal, aki bulizni jár. Nem féltékenységből, hanem mert ismerem a partyribi-típusú lányokat.
2012. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előttem szóló, aki bulizni jár nem feltétlenül partyribi. -.-
2012. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól senki nem lesz partiribanc, hogy néha eljár bulizni, már bocs. A partiribanc egy olyan csaj, aki bármikor odadobja magát a particsürhének és hagyja, hogy az dugja meg aki csak akarja. Csak hogy segítsek eloszlatni a fogalomzavart a fejedben...
2012. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!