Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi állhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi állhat a megcsalás hátterében?

Figyelt kérdés

Főként az az oldal érdekel, amikor egy férfi csalja meg a barátnőjét... de úgy globálisan is érdekel természetesen.

Pillanatnyi gyengeség? Vagy probléma a párkapcsolatban? Vagy létezik olyan, hogy valaki szereti a barátnőjét, de az ösztöne erősebb?

Mondjuk adott egy pasi, aki állítólag szereti a barátnőjét. Mi viszi rá, hogy mégis megcsalja? Tetszhet annyira az adott illető neki, hogy kukába dobja az egészet egy kaland kedvéért? Még ha csak csók is az. Van olyan, hogy közben eszébe se jut, h párkapcsolata van?

Egyéni tapasztalatok is nagyon érdekelnek.

Ja és mielőtt félreértenétek, nincs szándékomban ítélkezni, egyszerűen tudni szeretném a miértjét, nagyon nagyon érdekel...



2012. nov. 19. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nagyrészt ugyanazt írtad mint én..akkor te is hülyeségeket írtál??


26/l

2012. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
En ezt gondolom, igen. A szememben jellemtelen. Ugyanis amikor nekem tobb partnerem is volt, nem volt egyikkel sem parkapcsolatom. Azt gondolom, ez az alapveto tisztelet azzal a partnerrel szemben, aki ezt elvarja. Persze vannak akik szeretik a nyitott kapcsolatokat, miegymas. En is voltam ilyenben, de nekem nem jott be. Mindeki azt csinal amit akar, es senki nem hulye amiert megvan a sajat velemnye (valaki irt h hulesegeket irtok). Nem mindekit az osztonei iranyitanak mellesleg. Persze akit igen, az ezt minde ugysem kepes elhinni, felfogni. Kerdezo, ne aggodj, biztos akad egy- ket csaj aki ezt is elviseli toled, vagy esetleg olyan idealis neked, akit ez nem zavar egyaltalan, mert o is felredug.
2012. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg vannakferfiak akik keptelenek erzelmek nelkul szexelni, es vannak nok akik kepesek. Tehat nem mindig az a klasszikus pelda az igaz, hogy a ferfi mindekit meg akar dugni, a no meg egy szerencsetlen huseges barom. Szoval az ilyen sztereotipiakat elkene mar felejteni. Nem mindeki osztonleny, ez fejlettsegi, vagy hormonszintol fugg. Vannak aszexualis ferfiak is, es vannak szimplan normalis etvagyuak is, amihez eleg nekik egy no.
2012. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jó, de én nem pasi vagyok. És én is így látom, h akkor már halott ügy az a kapcsolat. Igazából az érdekelne, hogy ettől függetlenül az a pasi még lehet normális? Oké, megcsalta a barátnőjét, de mi van, ha igaz, amit mond, h nem szimplán tetszik neki az illető (akit régebb óta ismer), hanem vonzódik is hozzá komolyabban? Nyilván akkor sem tiszta játszma, hiszen ki kéne szállnia a meglévő kapcsolatából, de akkor le is lehet írni ezt a férfit?


Ja és szó sincs róla, h mindig a pasik a szemetek, a nők meg a szerencsétlenek, nem is gondoltam ilyenekre, egyszerűen most csak ez az oldal érdekel.

2012. nov. 26. 19:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Én olyan párt ismertem ahol a nő csalta meg a pasiját, pedig évek óta nagyon jól meg voltak. A pasi később megbocsájtott majd össze is házasodtak.

Igazából régen nem tartom már velük a kapcsolatot, nem tudom hogy vannak most, de ők nagyon összeillettek és szerették is egymást, csak a csaj csinált egy hülyeséget.

Én nem tudom, hogy reagálnék, de azt mondom bizonyos esetekben megbocsájtható egy "kaland".

2012. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!