Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, és egyáltalán nincs bűntudatom, miért?

Figyelt kérdés

A srác, akivel megcsaltam, együtt töltöttünk egy hétvégét nála, ismerkedtünk, együtt is aludtunk 2 éjszakát, de vele sem volt jó együtt lenni.

Többet nem is találkozom vele.

Hazaérve még csak össze sem voltam zavarodva, minden ugyanúgy megy tovább azóta is, mint azelőtt.


Valaki volt már így?



2012. dec. 12. 21:48
1 2 3
 11/21 El Greco ***** válasza:

0.

Szakíts.A srác megérdemel egy hûségesebb fajta barátnõt.

2012. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Ez a biztos jele annak, hogy egy alávaló, büdös ribanc vagy :D
2012. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%

Anyátok a ribanc, nyugodjatok már le ezzel...

Kérdező: Bebizonyosodott, hogy nem szereted, ne rabold az idejét azzal, hogy hülyíted, szakíts vele!

2012. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
Kedves Kérdező! Jómagam is hasonló cipőben jártam, az előző kapcsolatom 5 évig tartott. Az évek során ugyanúgy ismerkedtem, sőt kerestem egy nála jobb fiút, mert éreztem, hogy jobbat érdemlek, de nem voltam benne biztos, hogy találok. Egyedül a szex működött jól a kapcsolatban. Több férfival volt dolgom, volt akivel többször együtt voltam, vagy már a szüleinek is bemutatott. Volt egyszer egy eset, amikor az egyik szeretőm ágyából alig 20 perc alatt az exemében landoltam. Megölelt, tett egy próbálkozást. Mondtam, hogy most nincs kedvem és azzal aludt. Még a szagom sem tűnt fel neki................ Pedig izgultam, hogy na azt már észre fogja venni. De nem. A mai napig nem tudja, hogy félreléptem. Többször. ...és már csak nevetek rajta. De sosem érdekelt, ha kiderült volna közben, akkor simán le tudtam volna tagadni. Megy tovább az élet!
2012. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az évek során ugyanúgy ismerkedtem, sőt kerestem egy nála jobb fiút, mert éreztem, hogy jobbat érdemlek, de nem voltam benne biztos, hogy találok."


Ez igen, ez Magyarország. Nem csoda, hogy itt tartunk...

2012. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
14/15 TE IS EGY IGAZI RIBIZLI VAGY A KÉRDEZŐVEL EGYÜTT!!!HA NEM VAGYTOK FIZETŐS LÁNYOK AKKOR MIÉRT NEM!? HISZ MINDEN ADÓTSÁGOTÓK MEG VAN HOZZÁ!NEM SZÁMÍT HOGY KINEK A FARKA VAN BENNETEK CSAK EGY FAROK IGAZ?
2013. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Heeeeee, 16/16-os, ne kiabálj, itt senki sem süket! :D
2013. jan. 5. 16:30
 18/21 anonim ***** válasza:
35%
HEEEEEE TE S.GFEJ RI.BANC KÉRDEZŐ!AZÉRT ÍRÓK NAGY BETŰVEL HOGY KIEMELJEM MEKKORA KU.VA VAGY!TE ÉS A HOZZÁD HASONLÓK!
2013. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönjük szépen az összes ribanc nevében! :)
2013. jan. 7. 16:10
 20/21 anonim válasza:
hát .. durva vagy:) nem vágom az ilyesmit. hogy honnan , milyen mélyröl jött mert ha nagyon akkor találtál egy úúj szakmát, foglalkozást magadnak
2013. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!