Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet a bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a bizalmat visszaszerezni megcsalás után?

Figyelt kérdés
A párom megcsalt. Egy hétig együtt volt egy lánnyal és velem párhuzamosan (szex nem volt), már rég vége volt, mikor rájöttem. Ő nagyon meg akarja próbálni megint, én viszont nem tudom, mi kellene ahhoz, hogy visszanyerje a bizalmamat... kérdezi, hogy mit tegyen, mitől bíznék meg újra benne, de én nem tudom megmondani. Szerelmes vagyok belé és legalább megpróbálni meg szeretném, még ha nagyon kicsi is az esély, hogy sikerül. Huszonévesek vagyunk, egy éve együtt. 24/N

2013. jan. 6. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a fajta bizalmat visszaszerezni nem lehet. Egyfolytában azon kattogna az agyad, h vajon most vág át, vagy mikor. Mert emlékezz vissza: azalatt az egy hét alatt Te nem vettél észre semmit, csak jóval utána tudtad meg. Honnan tudod, hogy nem kergetne ez a gondolat az örületbe? hogy most sem tünik fel semmi, de lehet, hogy megint van valakije?

Ha ki akarod csinálni magad akkor hajrá, de én nem adnék még egy esélyt neki. Ha egyszer megtette, ráadásul 1 év után, amikor még nagyban dúlnia kellene a legnagyobb szerelemnek, mi lesz majd pár év múlva, amikor lecsillapodtak az érzelmek? Keress inkább olyant aki megbecsül.

2013. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Ha tudsz, inkább ne bocsájts meg neki, mert ugy is megcsal még egyszer.

De ha annyira szereted, akkor lehetőleg kéresd magad,. küzdjön meg a szerelmedért.

2013. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet. Ami megtörtént, az megtörtént. Mindig ott lesz valahol mélyen benned, bármit is csinál.
2013. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rajtatok múlik. A bizalom visszaszerzése nehéz ügy, de nem lehetetlen. Beszélgess el vele, kérdezd meg, mit érzett a lány iránt, beleszeretett-e, érez-e még most is valamit iránta stb.

Én adnék neki még egy esélyt, aztán ha másodszor is megcsal, akkor lapát.

2013. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
beszélgettem vele, sőt az a szerencsés helyzet állt elő, hogy a lánnyal is, így tisztábban látom a dolgokat. Ő persze hogy azt mondta, hogy semmit nem jelentett neki, de amit leszűrtem abból, amit a lány elmondott, inkább az érzelmekről szól az az egy hét, (randik, beszélgetések, csókok) hiszen szex nem is volt. De meg kell mondjam, ez talán még jobban kétségbeejt, mintha csak szex lett volna...
2013. jan. 6. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a megcsalás híve, egyszer sem csaltam meg a barátomat, és ő se engem. De tudomásul kell venni, hogy attól, hogy az ember benne van egy párkapcsolatban, még nem lesz vak, megtetszhet neki más is. Ha ezt el tudod fogadni, akkor könnyebben fog menni a megbocsátás is.

Természetesen a párhuzamos együtt járás nem megoldás. Ilyenkor vagy szakítson a jelenlegi párjával és kezdjen kapcsolatot az újjal, vagy maradjon meg a párja mellett, a másikat pedig felejtse el. Valamelyikről mindenképpen le kell mondani.

2013. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha lenne gyereketek, azt mondom, hogy próba cseresznye, de így minek? Huszonévesen nem érdemes kínlódni egy ilyen kapcsolatban.
2013. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még ha meg is bocsátod akkor is ott lessz benned a kis tüste végig a kapcsolat alatt, én nem kínlódnék vele de ezt neked kell eldönte megér-e ennyit a pasid
2013. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ez az... baromi sok munkával lehet h menne, de ezt inkább egy sokéves házasság esetében látom értelmesnek, ha már most ilyen súlyos gond adódik, az lehet h azt jelenti, hogy hagynunk kéne az egészet.
2013. jan. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!