Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a jelei annak ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha a barátnőd megcsal?

Figyelt kérdés

Miből lehet észre venni,mik azok a megcsalásra utaló jelek amikről észre lehet venni hogy megcsal a barátnőd?

Jó párszor már megkérdeztem a barátnőmet szemtől szemben hogy van-e másik pasija vagy megcsal(t)-e a válasz hirtelen jön ,rögtön pillanatok alatt rávágja a "nem" választ.

Vagy van mikor azt mondja hogy nem,és hagyjuk is ezt a témát,vagy rendesen kimondja hogy nem csaltalak meg soha,viszont bennem mégis az az érzés van amióta kevesebbet találkozunk sőt 2 havonta "ha szeretkezünk" a tanulás végett, hogy van másik fiúja is. (Nem élünk együtt)



2013. márc. 11. 00:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem közöld vele, hogy neked ez így nem tetszik, bizonytalan érzéseid vannak, mintha eltávolodnátok, közömbösnek tartod a viselkedését mostanában.


Ha erre nem ad normális választ, nagyon kell figyelni, ha vetít, hülyére vesz, ott mondd meg neki.

2013. márc. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jól érzed hogy megcsal,vagy legalábbis ez a kapcsolat már nagyon a végefelét járja


Átlagosan hetente találkoztok és így is kéthavonta van szex?Ez mi? :D


Aztán bajt csinál még abból is hogy tapizod?


Lassan vizsgaidőszak?Most lett vége nemrégen,májustól kezdődik el megint,úgyhogy ezt nem értem


Lelkileg készülj fel rá hogy ennek a kapcsolatnak bizony nemsokára lőni fognak

2013. márc. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak már rég lőttek, csak te nem akarod észrevenni. Így nem viselkedik az ember azzal akit szeret.
2013. márc. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani mint az előttem szólók. Ennek a kapcsolatnak befellegzett. Jobb lesz felkészülni rá minél előbb és tovább lépni mert ez így nem állapot!
2013. márc. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Értlek benneteket már 4 éve együtt vagyunk voltak problémák mindig megoldottuk és nem egy pasizós bulizós lány , viszont van egy olyan része is a dolognak,hogy amikor ott vagyok vele akkor viszont érezni lehet hogy szeret . Beszéltem már vele erről azt mondta hogy megpróbál jobban odafigyelni de hát nagyon nem veszem észre :D . Néha el szoktam menni hozzá csak úgy minden szó nélkül és meglátogatom akkor sincsen soha probléma mindig vigyorogva jön ki az ajtóba ,igaz néha megkérdezi hogy hát te :D de ezt ki ne kérdezné ... A szex azért nem jön össze általában mert vagy van valaki otthon vagy nincs hozzá kedve amikor ez miatt összevesztem vele azt válaszolta rá hogy , nem akar állandóan szeretkezni de ha gondolom ő megengedi de ha nem kívánja és száraz akkor az csak fájna neki.Igaz ez után másnap reggel rám mászott... Hétvégén reggeltől estig tételeket dolgoz ki van hogy ott vagyok és akkor is de gondolom titeket is zavarna ha nem fordítana a barátnőtök elég figyelmet rátok és engem ez zavar hogy alig érdeklődik felőlem és ebből érzem hogy valami nincs rendjén. (ez hosszú lett bocsi) :)
2013. márc. 11. 10:45
 16/20 anonim ***** válasza:

Nézd, 4 év ide vagy oda. Ez a kapcsolat működésképtelen. Vedd észre. Kb a haverja vagy, nem tapizhatod, nincs szex, és a többi. Néha szánalomból lefekszik veled. Ha a barátnőd nem kívánja veled a szexet, akkor vagy megkapja másnál, vagy veled nem jó, esetleg szimplán szexuálisan nem vonzódik hozzád, legrosszabb esetben meg azok közé tartozik akiknek nincs igényük a szexre (de erre a legkisebb az esély). Akármelyik eset áll fenn, az egészet megette a penész. Nem akarlak elszomorítani, de ha tényleg élvezné a dolgot, nem 2 havonta lehetne csak rávenni.

Felteszem fiatal vagy, bőven találhatsz még magadnak olyan lányt aki tényleg veled szeretne lenni, nem csak megtűr szánalomból, és egészséges szexuális igényei is vannak. Lehet hogy szeret téged, de a leírtak alapján kb annyira mint ahogy az ember egy kutyát szeret.

2013. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A két hónap önmagában gyanús, de előjel lehet, hogy kerüli a szemkontaktust, ingerültté válik, ha felteszed neki ezt a kérdést.

Én már rég kivágtan volna a francba. Bocs, de ettől még a nyuggerek is gyakrabban csinálják.

2013. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Érdekes mert mikor vele vagyok mindig bújik kivéve ha rossz a kedve. Néha néha felhozom neki a kérdést ilyenkor azt válaszolja ,hogy nem csaltalak meg és ne gyanusítgassál folyton . Lehetséges ez az iskolai stressz miatt is,(jár külön tanárokhoz is mert óvónőképzőbe megy és alig van ideje) ? lehet hogy én reagálom túl a dolgokat? A fürdőkádba viszont szokott játszani rajtam magyarul elvisz kézzel mert megtalálta rajtam azt a pontot ahol nagyon érzékeny vagyok és olyankor remegek és mozgok mert mást nem tudok csinálni és észre szoktam venni hogy örömmel,érdeklődve csinálja utána meg azt mondja hogy ezt szereti csinálni :O ,van hogy már nem hagyom és mondom neki most én jövök és nyali jön...(bocsánat hogy így kifejezem magam),van hogy gyertyát gyújt a fürdőben. De mégis sokszor úgy érzem nem stimmel valami , tudom nehéz megérteni a nőket de ezeket a viselkedéseket sokszor én sem értem mert egyszer így máskor meg úgy tehát sokszor nem értem :D ...
2013. márc. 11. 14:06
 19/20 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál hogy annyiszor kérdezed tőle hogy megcsalt e téged hogy már ez zavarja ? Mert lehet hogy igen sokat tanul hisz végzős, amit megérteni, Stresszel , mikor meg találkoztok akkor te mindig azzal jössz hogy megcsalt e téged... engem is zavarna és elvenné a kedvem attól hogy tapizzon a párom ha épp minden nap ezzel jön nekem és azt érzem nem bízik bennem..
2013. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? Remélem azóta szakítottál vele, már csak azért sem kell együtt lenni valakivel, mert mások az igényeitek, hiába szeretitek egymást, ez gondot fog okozni hosszú távon, meg alapból miért kell áldozatot hoznod, ha olyat is találhatsz, aki hozzád hasonló? Amúgy meg sajnos azt kell, hogy mondjam, nem úgy tűnik a barátnőd, mintha úgy szeretne téged, mint a pasiját. Ezt csak azért mondom ilyen biztosan, mert nekem is volt ilyen kapcsolatom, és hidd el, jobb kilépni belőle, mielőtt még fájdalmasabb lenne, esetleg rajtakapnád. Mert sajnos nekem is eléggé az jön le, hogy igen, megcsal.
2015. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!