Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátom egyik "barátnőmmel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egyik "barátnőmmel" bulizott és engem el sem hívott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerdán "egész nap" hívogattam a barátom,mert úgy volt együtt megyünk moziba,közös estét beszéltünk meg. Felhívtam otthon,az anyukája vette fel,azt mondta,hogy 15 óra fele lelépett otthonról,de nem mondta hova. Végül otthon maradtam,gépeztem,egy másik barátnőm rám írt vele kezdtem beszélgetni. Mondtam neki,hogy úgy volt ma a barátommal leszek,de felszívódott. Erre ő azt írta,hogy látta egy lánnyal... Ma délelőtt átmentem a mamáékhoz és össze találkoztam a barátnőmmel. Mondta örül,hogy végre találkoztunk. És kár,hogy nem tudtam menni szerdán,mert nagyon jót buliztak. Aztán rájöttem,hogy ő volt a barátommal... Átmentem a barátomhoz és kérdeztem,hogy engem miért nem hívott el ha vele lógott? Erre csak annyit mondott,hogy azért,mert én biztos nem engedtem volna a "barátnőmnek",hogy igyon 16 éves,ezért a barátom vette a piát.Meg,hogy én túlzottan anyáskodó vagyok,ezért nem hívott.(igazából nem mondhatnám a barátnőmnek,kedves lány segítettem neki a sulis projektjében,meg néha beszélgetünk,de nem vagyunk barátok.) Faceen pedig az előbb rám írt a barátom egyik haverja,hogy milyen jó fej az a lány és hogy milyen szép,meg hogy állítólag a barátom nem engedte haza,mert a lány messze lakik és ott aludt a barátomnál... Engem nem igazán fogadnak el a barátai,mert van rajtam egy kis felesleg,kövér vagyok. A másik lány meg nagyon vékony,talán még 50kg sincs. Igaz,nagyon jó alakja van vékony,de nagy a feneke és melle is egész jó. Tehát nem "elől deszka hátul léc lány". A fiúm barátai nem szeretnek,az anyukája sem igazán... Lehet,hogy meg is csalt?!

18/l



2013. márc. 15. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úúúúúúúúúúúúúúúúúú.....ott is aludt meg minden?én szakítanék,de nem azért,mert elment vele bulizni,hanem mert hazudott nekem,és a hátam mögött csinálta a dolgokat.
2013. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ájszíjú ***** válasza:
100%
Eleg valoszinu a leirtak alapjan h megcsalt
2013. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet hogy félre lépett de mindenesetre tuti hogy bejön neki a csaj! A helyedben megszakítanám mindkettejükkel a kapcsolatot!
2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen le akar koptatni a "jóakaró" haver, tehát az ő szavára ne adj túlzottan.

Viszont az mindenképpen gáz, hogy nélküled, téged átrázva ment el bulizni a barátod. Beszélj vele is és a lánnyal is szerintem, mert nagyon gyanús.

Mellesleg ha ez velem történne, már lehet nem lennénk együtt.

2013. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez az egész ügy igazán kedves dolog volt tőle.
2013. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem,h miért van veled a barátod ha nem tetszel neki. Egy biztos, te ne keresd, ne loholj utána. Teljesen hülyére vesz sztem.
2013. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És arra nem kérdeztél rá, hogy a mozival mégis mi lett?

Valószínű hogy megcsal, vagy a kérdés kiírása óta van valami fejlemény?

2013. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egy időre kibékültünk a barátommal,a mozira azt mondta,hogy elfelejtette,megesik az ilyesmi velem is előfordult már.

Viszont 3 napja elmentünk egy házibuliba,én a barátommal mentem,de a lány is ott volt,végül a barátom eltűnt és a haverjaival maradtam... Elkezdtem keresni aztán hallottam,hogy valaki kiabál az egyik szobában,hát az a valaki a lány volt. Tudom nem szép dolog hallgatózni,de nem érdekelt. Végül is mindent kimondott a barátom amit kellet: Hogy neki tetszik a lány,és én nem érdeklem,csak addig érdekeltem ameddig nem ismerte meg őt és,hogy szakítani fog velem,ha a lány összejön vele,azt mondta most rögtön eljönnek ketten hozzám és dob engem. De a lány mondta,hogy őt nem érdekli a barátom és,hogy én szeretem a barátomat,meg hogy mi barátok vagyunk és,hogy a barátom hagyja békén. És jött az a nap amikorra mozit beszéltünk meg: Leírom a párbeszédet.

- És a buli,amikor nálam aludtál,amikor...tudod mi volt.

- Nem volt semmi,hulla részeg voltam te meg kihasználtad,egy féreg vagy,sajnálom szegény barátnődet,hogy egy ekkora képmutató seggel jár,mint te.

Aztán leléptem,mert nem tudtam már tovább hallgatni a dolgot. Pár perc múlva jött a barátom mintha mi sem történt volna én is úgy tettem,mintha végig itt lettem volna. Vártam,hogy mondjon valamit,de nem ezért kitört belőlem a dolog,elmondtam neki,hogy mindent hallottam,hogy megdugta azt a kis lotyót meg ilyenek...Aztán mondta,hogy nem húzta meg,meg hogy mi a fenéről beszélek én,mondtam hogy mindent hallottam. Végig nyugodtan és halkan beszéltem úgy érzem ez feldühítette,de aztán elmentem haza,vártam a busz és ott volt a lány,itt éppen én voltam egy kicsit részeg. Egy busszal mentünk haza,mellém ült és kértem,hogy mondjon el mindent,mert hallottam őket el is mondta,hogy mi volt. De szex nem volt csak a barátom nagyon "erőszakos" volt,hogy rámászott,de aztán letudta rázni magáról és,hogy most se hagyta békén. Aztán elmondta,hogy néha utál csinos lenni,mert ezt már sok srác eljátszotta vele,egy csomószor költöztek,volt olyan is,hogy majdnem megerőszakolták... Tehát szakítottunk a barátommal. Kb ennyi.

2013. márc. 27. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
helyesen döntöttél!
2013. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy patkány, jobb, hogy megszabadultál tőle.
2013. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!