Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tanéven át tartó távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanéven át tartó távkapcsolat! Volt már valakinek része benne?

Figyelt kérdés

Tehát, képzeljük el, hogy összejövök az illetővel 2013 nyarán, de a 2013/2014-es tanévben(ami nekem az utolsó a gimiben) távkapcsolatban kellene, hogy éljünk.

Utána nyáron is tudnánk találkozni, majd a fősuli vagy egyetem következik, ami közelebb hoz hozzá, ha szerencsés vagyok,akkor egy városba is. :) Igen, ez áldozat, de még nem is csak a szerelem, hanem maga a hely miatt is megérné. Nagyon elvágyom innen, de élnek a közelben rokonaim, barátaim, tehát már sok időt töltöttem a környéken és azt imádom. :)

Mindketten magyarok vagyunk, csak jelenleg 450km a távolság... :/


Tapasztalatokat akarok hallani, kinek volt már távkapcsolata és meddig tartott? Hogyan végződött? Szakítással vagy összeköltözéssel? Ha szakítással, mindenképp a távolság volt a gond, vagy olyan ok vezetett oda, ami akkor is szakítást okozott volna, ha egy utcában éltek? Hogyan vészeltétek át az egymás nélkül töltött időt? Mennyire tért el az elképzeléseitektől, amikor együtt éltetek már a távkapcsolat helyett?


2013. ápr. 1. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam távkapcsban és nem tartott sokáig, mindössze 4 hónapig.Pedig mi csak 170 km-re laktunk egymástól és heti 2 alkalommal találkoztunk.

De ezt nem lehet általánosítani, mert van akiknek ez sikerül, még ekkora távolság ellenére is.A lényeg h mennyire szeretitek egymást és mennyire vagytok hűségesek egymáshoz.Annyiból nem rossz dolog a távkapcsolat, hogy így jobban hiányoztok egymásnak és nem untok rá egymásra rövid idő után. 22F

2013. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nálatok mi volt a szakítóok?
2013. ápr. 1. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal 2012 november 17-én találkoztam, ő 22 éves én meg 18 voltam (mindketten pasik :). Hétvégente tudtunk találkozni, mert nekem ugye suli volt és 35 km-rel arrébb jártam suliba, mint ahol a párom lakott. De minden hétvégét és szünetet együtt töltöttünk, aztán 2013 nyarán össze is költöztünk, és most is együtt élünk :) Rossz volt a távolság, de minden nap beszéltünk órákat skypeon, stb.

Szóval ha igaz a szerelem, akkor működhet :)

2014. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez azért nem akkora távkapcsolat, az simán jó, ha hétvégén illetve szünetekben együtt vannak az emberek, de azért gratulálok nektek :3
2014. jan. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!