Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szórakozik egy magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik egy magát felnőttnek tartó férfi egy nővel? :D

Figyelt kérdés
Szerintem a felnőttség nem csak korfüggvényének kéne lennie:D
2013. ápr. 16. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadnak szórakozni? Valahol hétvégén le kell vezetni a stresszt, valami buliban :D
2013. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem buliba te, hanem érzelmileg:)
2013. ápr. 16. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nincs korhoz kötve, azt csinál amit akar.
2013. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
leírtad a kérdésben a választ. nem felnőtt, csak annak tartja magát ;) innentől nincs miről beszélni.
2013. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elős vagyok. Ja, az más. Csak azzal lehet szórakozni, aki hagyja magát. Aki nem tud felnézni magára.


F25

2013. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a lelki érettség nem egy élet alatt alakul ki, hanem soktízmillió év alatt. Egy emberi testbe jönnek öreg lelkek is és kisded lelkek is. Kifogtál egy kisdedet, vagy egy olyan bolygóról jöttet, ahol evvel lehetett érvényesülni.

Végülis itt is evvel lehet...

2013. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert szemét...Az meg egyéniség,nem kor függvénye.

Én szerintem nem tudnám megtenni,megsajnálnám...Túl kedves vagyok én hozzá,de ismerek olyat,aki nem.

2013. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 Tényleg:D Nem mindenki férfi, aki genetikailag annak is születik-ez tény:D Jól beszélsz:)
2013. ápr. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!