Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt a párommal, az első hónapban megcsaltam. Elmondjam?

Figyelt kérdés
Amikor kb. egy hónapja jártunk a párommal, megcsaltam (lefeküdtem mással). Nem voltam szerelmes, nem vettem komolyan, nem is voltam biztos benne, hogy akarok e tőle valamit. Azóta komolyra fordultak a dolgok, 4 éve vagyunk együtt, de azóta lelkiismeret furdalásom van. Elmondjam neki, vagy próbáljam lezárni magamban és elfelejteni örökre?
2013. ápr. 12. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért vártál idáig? Az elején kellett volna elmondanod. Amit nem tud, az nem fáj. A bölcs hallgatást tanácsolom
2013. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy,hogy akkor meg nem is igazan jártatok.Engem bizti kiborítana ha elmondanának nekem ilyet :D25/f
2013. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, mert ha nem mondod el akkro ugye a kapcsolatotok egy hazugságra épül (miszerint hűek voltatok egymáshoz), de ha elmondod akkor esélyes, hogy szak0t veled. Az biztos, hogy soha nem lesz már a régi ha elmondod, de az is, hogy a lelkiismeretfurdalásod megmarad ameddig el nem mondod, és a kapcsolat sem lesz valami őszinte dolog ameddig ezt titokban tartod. Neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb a számodra.
2013. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor nem voltál vele őszinte,most már csak fájdalmat okoznál neki és porig aláznád ezzel a bejelentéssel.Szóval bármennyire nehéz megküzdened a lelkiismereteddel,szerintem csak feleslegesen okoznál fájdalmat és csalódást neki.Mondjuk ha nagyon nem hagy nyugodnia dolog,tudtára adhatod,bár nem feltétlenül jó ötlet.Lehet,hogy Te megkönnyebbülsz,de neki iszonyatosan fájó érzés lesz.
2013. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 évig lelkiismeret furdalás nélkül együtt tudtál lenni vele, nem hiszem hogy ennyi idő után kellene neki bevallanod. Lehet csak mindent elrontanál.. Bár nem értem miért lett volna nehéz akkor őszintének lenni.
2013. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ha eddig nem mondtad el neki,akkor most már ne azzal akarj segíteni a saját lelkiismereteden,hogy a "nyakába öntöd a kakis bilit". Magaddal rendezd le szépen a dolgot,őt meg így utólag ne szomorítsd el,ha azóta jól megvagytok.
2013. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után fölösleges bolygatni. Az az első hónap még nem volt talán komoly kapcsolat. Zárd le magadban és kész.
2013. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz mint a legtöbb, 4 ev utan en nem akarnek ilyet hallani a paromtol. Elejen voltatok, megertene, de ezek utan mar baromi felesleges egy ilyen ügyet felhozni. Zard le magadban, nem tettel "akkora" rosszat, fogadd el es kesz, ne öntögesd itt mostmar a lelked mert meg szetrombolhatja a 4 ev alatt felepitettet.
2013. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
egy igazi hosszú kapcsolat titka az őszinteség és a dolgok megbeszélése...
2013. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ne 4 év után jöjjön rád a nagy elmondhatnék azután kellett vola elmondanod miután félre kúrtál..de ha egyedül akarsz maradni akkor hajrá.. én tuti kiakadnék nem kicsit.
2013. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!