Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal és ő elment egy 3 hónapos edzőtáborba külföldre. 1 hónap után összegabalyodtam egy sráccal, akivel régóta bejövünk egymásnak. Tudom, hogy nem kifogás az, hogy részeg voltam, de nem tudtam uralkodni magamon a szex meg nagyon hiányzott. Azóta többször megtörtént köztünk és kezd érzelmekre alapulni mindkettőnk részéről. Tudom, hogy óriási szemétség és ne írjátok, hogy mekkora kva vagyok, tudom, hogy undorító dolog. Szakítani akarok mindenképp a barátommal, de 1,5 hónap mire hazaér. Az érzéseimnek már nem tudok parancsolni a másik srác felé, nem tudom lezárni vele addig amíg nem jön haza a barátom. Meg kéne neki mondanom most, hogy mi történt? Félek, hogy nagy hatással lenne a teljesítésére a felkészülésben. Jobb lenne személyesen megbeszélni, de rossz érzéssel tölt el az egész és joga lenne tudni, hogy a barátnője egy ri.anc. Tanácstalan vagyok. Mondjam meg neki most vagy alázzam tovább és várjam meg még hazaér?
2013. ápr. 12. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdemes elmondani...
2013. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most tudasd vele, felesleges megvárnod. Azért látszik mennyire gyenge volt a kapcsolatotok, ha 3 hónapot nem bírsz ki nélküle. Undorító.
2013. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd el most, ne húzd az idot.
2013. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrektebb, ha most megmondod. Ajánld fel, ha gondolja, akkor leülhettek megbeszélni személyesen is, ha hazajön......, mondd, hogy nem akartad hülyíteni a távolból, ezért muszáj elmondanod telefonon.
2013. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha feltételezhető, hogy nagy sokszor nem fogtok találkozni a következőkben, akkor mondd meg neki, hogy sajnálod, de már eddig is nehezen bírod (azt ne mond, hogy már félre...tál) és tudod, hogy a következő másfél hónapban már szinte biztos, hogy nem fogod kibírni. sokáig nem jártál sehová, de aztán az otthonülésbe is majd' becsavarodtál, aztán amikor elmentetek, a szórakozóhelyeken állandóan flörtölnek, és tudod, hogy előbb utóbb meg fog történni. ezért szeretnéd vele lezárni, mert ebből úgy tűnik számodra, hogy nem ő az igazi, ha képes vagy másra gondolni, és vágyakozni is.

vagy valami hasonó

2013. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el,és maradj az új mellett.A régi kapcsolatnak semmi értelme.
2013. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most mondd el neki,ás ajánld fel,hogy ha gondolja,személyesen is megbeszélhetitek majd.Mondd neki,hogy nyílt lapokkal akarsz játszani,nem akarod becsapni,ezért mondtad el most,telefonon keresztül.

Egyébként meg gondolkodj el rajta,milyen jellemtelenül viselkedtél eddig.

2013. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyiszor megígértette velem azt, hogy várjam meg. Akkor még én is biztos voltam az érzéseimben. Soha nem merült fel volna bennem ez a helyzet.
2013. ápr. 12. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Mond el,ha ember vagy.
2013. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, joga van tudni, hogy a barátnője egy ri.ban, pontosan, éppen ezért (is) mondd el neki minél hamarabb. Lehet jobban fogja magát érezni, hogy legalább megismert rendesen, minthogy olyan kapcsolatban éljen, amiben nem őszinték vele. Pfejj.
2013. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!